1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte güncel konulara pek yer verilmemesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. güncel konuların genellikle siyaset, terör, taciz, tecavüz gibi pek de iç açıcı konular olmadığı düşünülürse normal karşılanabilecek bir durumdur.

  ruhsal durum iş yerindeki durumlar, duygular söze daha fazla uygun olduğundan bu tarz konular daha çok tercih ediliyor sanırım

   
 2. katılmadığım tespittir. aksine günümüz itibarıyla olan ne ise sözlükte büyük oranda paylaşılıp tartışma konusu haline getirilmektedir.arada atlanan şeyler illa ki olacaktır.

   
 3. "yer verilmemesi" ifadesinin yanlış olduğu başlık.

  yer verilip verilmeme durumu sanki sözlüğün moderatörlerince yapılıyormuş gibi bir anlam doğurur. "yer bulmaması" dense daha doğru bir ifade olurdu. ancak bu da doğru bir tespit değil. zira gayet de yer buluyor sözlükte gündem olan haberler veya durumlar.

  hele futbol ve futbolcu içerikli haberler...aman allah, daha federasyonun bile haberinin olmadığı konular bir bakıyorsun sözlükte başlık halinde arz-ı endam etmiş, altında da bi dolu entryler...

   
 4. Tam aksine sözlükte hemen hemen tüm güncel haberlere denk geldiğimiz için haklı bulmadığım eleştiri.

  Gerçekleşen herhangi bir olay bir çok haber sitesine düşmeden önce yazarlarca burada paylaşılıyor ve biz haberdar oluyoruz.

  Sözlük ilerledikçe daha geniş yelpazede çok farklı aktüel konulara rastlayacağımıza da inanıyorum.

   
 5. bir yılı geçkin bir süre önce açıldığına göre bu başlık; bazı şeylerin değiştiğini ve güncel konularında sözlükte yer aldığını görmesi gereken yazarın serzenişidir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.