1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte gerginlik

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. üyelerin nedense birbirlerine sürekli ters söylemlerde bulunduğu durumlardır

  burada kimse egolu'da değil diğerinden üstün'de değil. hepimizin eşit olduğu ve buna rağmen sürekli bir söz atışmasında olan yazarlarımızın ortaya çıkardığı durumdur

   
 2. Aha mikser kendine baslik acmis

  Tamam sampiyon dedigimiz gerginlik

  (Smile)

   
 3. daha önce değinilmiş konu.

  gereksiz bir gerginliktir

  saygı aşılmaz ve kendimize söylenmesini istemediklerimizi başkasına söylememeyi başarabilirsek katiyyen oluşmayacak olan gerginliktir

   
  (Bkz: sözlük savaşları)
 4. #18pi kimseyi gerdiğimi hatırlamıyorum

  varsa da öyle bir durum özür dilerim dediğim başlıktır

   
 5. Haklı açılmış bir başlıktır...

   
 6. ice.man'in bir yerlerden çekirdeğiyle beraber çıkacağı başlık.

  ayrıca ego ego ego nedir allasen?

  rahatta dinleyin yaa. kıps

   
 7. ne demek benimle satırlarca entry giren kelime haznesi zengin yazar eşit olacak.

  anlamlandıramadığım entrye sahip başlık.

  gerginlik candır. canlı tutar sözlüğü . tebessüm

   
 8. Ülke durumuyla paralel baslik. Ülkenin her tarafi ve komsulari gergin. Sözlük süt liman mi olacakti

   
 9. yazarın, yazardan üstünlüğü olmadığını, eleştir lakin bir sıfat takmaması gerektiği hususunda fikir çatışması sonucu ortamda hissedilen durumdur.

  bir kere ego nedir? bunu bilmek lazım, birçok kitabı okuyup yazarlarını sevmişsinizdir eyvallah sözümüz yok bunları ulu orta sıralarsanız ve de yazar egosu diye konu açarsanız biride bu yaptığınız yanlış der.

  o malum başlık altında yukarıdan aşağıya 20 den fazla yazarın ki burada açılmış konudur. ismini bkz olarak veriyorsun sonrada ego adı altında konu açıyorsun ve burada çok egoist var anlamında entry yazıyorsun..

  sadece o başlık altında konu kalsa lafımız yoktu. o arkadaş ego başlığı açtığı an da olayın boyutu değişti. yazar burada, o kadar kitap okuduk biz büyüklenmiyoruz burada ki kişiler kendini bir şey sanıyor gibi kinaye yapmıştır. biz böyle bir çıkarım yaptık ve olaya dahil olduk.

  bizim kimse ile işimiz yok tanımayız etmeyiz o da bizi tanımıyordur. biz sizler gibi olaya da vakıf değiliz. sözlük bizim için yeni bir dünya sayılır. üzerine basa basa ifade ediyorum burada kimse kendini yüce görmesin. yazarlar konusunda açılan her başlık kişinin kendi egosudur kendini tatmin çabasıdır. biz burada yazarları kınamak bir ölçüte sokmak istersek ki bu egoca bir tavır olur yapmayız biiznillah..

  ancak ve ancak konu açılır ise olaya müdahil oluruz veya olmayız. kimse ile bir gerginlik içine girme derdimiz yok çıkarmış isek de özür dileriz.

  yeter ki yazarlar hakkında ileri geri konuşulmasın maalasef görmemezlikten gelemiyoruz biz de boşvermişlik yok. bir kişı de şikayet et demiş üstelik sizin konunuzda, başlığı şikayet etmiştik ne oldu konu halen duruyor. sözlüge uygun mu?

  kural yok diye yazarlar ile gırgır mı geçiliyor. hafife mi alınıyor. sakın ha darıldı, gücendi, alındı gibi ifadeler kullanarak olayı basitleştirmeyiniz. bizim gitme amacımız yazarlar diye konu açılıp kişileri betimleme, niteleme, kategorize etme çabası içerisine girenlerden uzaklaşmak, yapabiliyormuyuz? maalesef ki hayır sanal da olduğu gibi reelde de karşılaştığımız sorunlardır.

  evet biz bir anda parlarız yapımız bu, kırgınlık veya dargınlık söz konusu değildir. biz kırmış isek özür dileriz..

  konuya yazıp durumu izah edelim dedik..

  saygılar

   
 10. #18r6 tam da öyle dendiği gibi çekirdeğim ve kolamla katıldığım başlık. Ama mevzu yokmuş. dağılalım genşler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.