1 2 3 4 5 6 7 8

sözlük savaşları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. an itibarıyla gerçekleşen durumdur. eleştri hedefi olan yazarların savundukları görüşle, eleştriye maruz kaldıkları görüşlerin çelişmesi sonucu oluşan durumdur. her iki tarafı da iyice okuyup dinledikten sonra tarafımızı belirlememiz gereken savaştır.

   
 2. tarafım belli olan savaştır.

  sözlük özgür bir platformdur kurallar çerçevesinde herkes istediğini yazabilir.

   
 3. dün öğleden sonra saatlerinde savaş kılıçlarının karşılıklı olarak çekilmesi sonucu oluşan durumdur.akşam saatlerine doğru sona eren ve berabere biten savaştır. ay sonu yaklaştıkça tekerrür etmesi beklenen savaştır.

   
 4. toplumsal alışkanlıkarımızdan birinin zuhur etmesi her alan da yapmayı başardığımız gibi bu nezih sözlük ortamınıda bir çekişme alanına çevirmeyi başarabildiğimiz durumdur.

   
 5. Kimi yazarlar sevmedikleri yorumlara eksi atar olmuşlar,kalemin mürekkebini kurutmaya meyletmişler.

  Varsınlar kurutmaya çalışsınlar sözlüğün getirdiği kurallar ölçüsünde görüşümüzü bir şekilde yazarız biz.Sanmasınlar o eksiler yazmaya engel,eksilerle değil konu içinde yazımızla yer alırız biz bu savaşta.

   
 6. gerginlikler olsa da buna savaş demek ne derece doğru bir tanım olur diye düşündürür. herkes istediğini kendi penceresinden ve kaleminden Yazmalı diyorsak eğer bir savaş söylemi bu fikre tezat oluşturacaktır.kurallar dahilinde herkes gönlünden geleni akıtsın dediren başlıktır ayrıca.

   
 7. puanlama sisteminin ve hediye miktarının değişmesi ile birlikte birinci olmakla onuncu olmanın farketmeyeceği sözlükte birbirini sevmeyen ve hoşlanmayan yazarların farklı gruplarda olduğunu düşündüğüm gerginlik ortamıdır.

   
 8. taraf olmayan bertaraf olur düşüncesinin hakim olduğu savaşlardır. başlık açanların ve yazanların taraf olduğu, şahsım adına pek de gerekli olmayandır.

  insanların birbirini eleştirip aynı şeyleri yapmalarından duyduğum rahatsızlığı belirtmemle içine çekildiğim durumdur ayrıca...

  bir türk atasözü der ki; güçlü olan kazansın...(yazar burada eğleniyor)

   
 9. son dönemde ice man i tahtından indirmeye yönelik yazılan entrylerdir

  yalnız urfa, dermes,ecoekonist yazarlarımız da bayağı dişli çıktı ha

  el ovuşturarak izliyoruz sizi devamke(gülücük)

   
 10. puanlama da gördüğüm durumdur

  ice man ve urfa neler yapmış öyle , ellerine emeklerine sağlık herkesin

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.