Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sözlükte 5-10 aktif yazardan başka olmaması

paylaş araştır

1. yeni yazar oldum. sözlükte gördüğüm kadarıyla ilk izlenim de diyebiliriz. sözlüğün iplenmemesi. genel iletiler bölümüne duyulan ilginin yarısı buraya verilse sözlük daha kaliteli olacağı kanaatindeyim. ayrıca güncel olaylar hakkında pek konu başlığı açılmamakta. sanırım biraz yorum yapmakta eleştirmekte çekinmekteyiz (bende dahil).

2. Alttan fırlayıp ekrani kaplayan reklamlar yüzünden yazarlarin sözlükten sogumasinin sonucu.

Şahsen beni baydı artık su reklamlar. Artik buraya tek kelime yazmak gelmiyor icimden.

3. O kullandığınız tarayıcıdan kaynaklı bende hiç öyle birşey olmuyor. Opera kullanıyorum sıfır reklam.. eğer buysa neden

4. Keyfiyet, sayısal çokluktan yeğdir.

5. Memurlar net klasigi

Çünkü site yönetimi bilgi dolu başlıkları ve enrtyleri sırf düşüncesi ile ters diye siliyor

Bunlardan biri benim.

6. Çok seslilik daha güzeldir

7. Haklı olmanın gururu ve mutluluğu içindeyim . Bana katılmanız çok kibarca bir davranış destekleminiz özellikle sizin ne kadar ileri görüşlü biri olduğunuzh gösteriyor. 2000 tane entry girerek değişmedi . sen kimsin diye beni suçlamanızda takdire şayan :) selam ederim

8. Bir tavsiye vermek istiyorum "öğrenilmiş çaresizlik" diye bir kavram var, biraz araştrmanızı tavsiye ederim sayın :emelkoca

9. Parmağın işaret ettiği yere bakalım, parmağa değil. Teşekkürler saygı değer yazar arkadaşlar

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.