1 2 3 4 5 6 7 8

sokağa çıkma yasağının protesto edilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. avrupada başlayan ve dalga dalga yayılarak ingiltereden sonra hollanda,danimarka,ispanya derken brezilya ve israilde de halkın yasakları protesto etmek için yağmalamaya başladığı gösterilerdir.

   
 2. Evet arkadaşlar beklenen hafta da geldi. sıkışan gezegenlerin etkileri tezahür etmeye başladı.

  Şubatın sonuna kadar dünya kargaşalı , kaotik, hedehödölü...

  Sağlığınıza, iletişiminize , yaşam alanlarınıza, ilişkilerinize dikkat ediniz efendim.

  diyebileceğim protesto haberli başlık.

   
 3. dış güçlerin oyunudur.

  dış güçler sadece türkiye'de mi var?

  dünya nüfusunun kaderini belirleyen bir bilinmez var ve o bilinmez de dış güçlerdir.

  ve bu iktidar sahipleri ne zaman bir hadise olsun hemen olayı dış güçlere bağlıyorlar.

   
 4. aslında gayet normal karşılanması gereken durum. bu insanlar bunalmış olabilir belki kendi sağlıklarını artık önemsemiyorlar ancak başkasının sağlığıyla oynamaları kuvvetle muhtemeldir ve sağlık sistemine de kötü sonuçlar getirebilir. bu yaşadığımız senelerde olaylara, kalabalıklara karışmamak gerekir. salgının iktidarı, muhalefeti yoktur. hele ki evde benim gibi hasta bir babası olanların asla bu protestolara yaklaşmayacağına eminim.

   
 5. biz ülkede yapmaya kalksak hem ceza yeriz üstüne de bir güzel döverler kesin.

   
 6. yavaş yavaş düşündüğüm eylem

  evde iyice delirdik yeter artık bitsin bu yasaklar diyoruz:S

   
 7. Hak verdiğim eylem.

  Medya ya da isminin başında akademik unvan bulunan kişilerin sözlerinin resmen 21. yüzyılın dini haline gelmesine tepki gösterilmiştir.

   
 8. artık yavaş yavaş bir çok kesimin düşündüğü protesto eylemi.

  artık evlere tıkılmaktan bıkmış durumdayız. bütün hafta boyunca iş ve ev ikileminde kalan insanlar haftasonunda nefes almak istiyorlar ama yasaklar sebebiyle yerinden kımıldayamıyorsun.

  tamam biz kurallara uyuyoruz.

  ya uymayanlar.

  okullar tatil oldu, oteller açık, full dolu ve o otellerde partiler, eğlenceler düzenleniyor. demek ki paran olacak ve otellerde özgürce kuralları hiçe sayacaksın. uludağ'daki görüntüleri tv'ler gösteriyor. nerden biliyorsunuz diye sorulmasın. yılbaşında millet villaları kiraya verdi, alenen. peki kim dur dedi ve kimse dur demedi. gönüllerince istedikleri şekilde yasakları çiğnediler.

  biz dürüst ve uslu vatandaşlar evimizde oturup, bu görüntüleri izliyoruz. artık zorumuza gitmeye başladı. oteller para kazanacak, ev sahipleri para kazanacak diye ses edilmesin, vatandaş dışarı çıkmak isteyince dur denecek. ha bir de turist rezilliği var. dolar uğruna onlara göz yumuluyor. türkler virüs yayıyor ama turistler kutsal suyla yıkandığı için virüs yaymazlar.!

   
 9. Haklı olarak, en çok esnafın ve sanatçının mağdur olması ve yalnız bırakılması neticesi gelişen patlama. Çifte standart da tuz biber ekiyor duruma...

  Düğün salonları, tiyatro ve sinemalar, kahvehane ve kıraathaneler, eğlence merkezleri, müzisyenler, kısmen kafe ve restoranlar ağır darbe aldılar.

   
 10. standardı yoksa bir işin tepki gösterilmesi kaçınılmazdır. adaletin topuzuyla oynanırsa kaçınılmaz olan budur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.