1 2 3 4 5 6 7 8

sinemada en önde oturmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. önünüze oturabilecek bir kafa durumundan kurtulmak için yapılabileceği gibi, filmden daha çok keyif almak için de yapılabilir. siz ve perde arasında başka hiçbirşey olmasın istedigimiz durum.

   
 2. kafaların mütemadiyen yukarıda tutulması gerektiğinden bir süre sonra boyun ağrısı oluşmasına sebep olacak durum. en güzel yeri en arkanın birkaç sıra önü olduğu düşündüğüm oturma düzeninde,şahsen hiç tercih etmediğim sıradır.

   
 3. rahat bir şekilde filmi izlemeye imkan vermeyecek konumlanma şeklidir.

  orta sıralarda yine tam karşıya gelecek şekilde orta koltuklara oturulması en keyifli şekilde filmi izlemeye ve boyun sağlığınin korunmasına sebep olacaktır.

   
 4. ekrana bakmak için başını yukarıda tutmak zorunda kalınması ile rahat bir film izlemeye imkan vermeyen, gözler içinde o kadar ışığın iyi olmayacağını, en iyisinin arka sıralarda oturmak olduğunu tatbik etmiş biri olarak tavsiye etmeyeceğim oturma şekli.

   
 5. sinema salonunun durumuna göre, en ön alçakta ise olumsuz bir durum veya en ön tam ekran karşısı ise pozitif katkı sağlaması muhtemel olan, ancak en güzeli ilk 5 sıradan biri olan seçenektir.

   
 6. filmi rahat izlemek ve dikkatini filme vermek için tercih edilen lakin tam da tersi olacağını düşündüğüm harekettir. görüntünün çok yakın olması ve sesin yüksekliğiyle rahatsız olacak ve arkasında onlar kişinin oturduğunu düşünüp rahat hareket edemeyecektir.

   
 7. önündeki izleyicinin kafa hareketlerinden dolayı izleyicinin dikkatinin dağılmasını ve azalmasını engellemesi muhtemel, ancak bununla birlikte yukarı bakmaktan boyun ağrısına neden olabilecek durum..

   
 8. filmin sonunda boyun ağrısı ve göz sulanmasıyla karşı karşıya kalınan durumdur.

   
 9. büyük perdeli sinemalarda altyazılı film izlemeyi işkenceye dönüştüren durumdur. duvardan duvara altyazıyı takip ederken sahneleri kaçırmanıza sebep olur ve boyun ağrısıyla sinemadan çıkarsınız.

   
 10. boynun tutulmasına yol açabilecek eylem.

  sadece gora'da yapmıştım ki yer yoktu başka, biraz mecburiyet.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.