1 2 3 4 5 6 7 8

sevgili istanbullular,zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sağlık bakanı fahrettin kocanın bugün yaptığı sosyal medya paylaşımındaki ifadesi. gerçekten şaka gibi. her yer açık. restotanlar,avm ler , en önemlisi salgının bu kadar artmasına sebep olan okullar açık ama evden çıkmayın.. nasıl olacak peki o..yarın herkes işe gidecek, okula gidecek..hiç önlem almayıp kendi kendimize pandeminin bitmesini bekler olduk..

   
 2. peki o zaman millet işe,okula gitmesin dedirten çağrı.

   
 3. vakaların %40 istanbuldan oldugu düşünülürse cok haklı bir cagrı dediğim durum.

   
 4. vaka sayıları bu denli artmışken bence hafta sonu dışarı çıkma yasağı getirilmesi gereken durumdur.

  bizim insanlara çıkma deyince daha bir çıkası geliyor.

   
 5. Virüsü zorunlu olarak dışarı çıkan kişilerin kaptığını düşününce, nasıl çıkılmasın. işe gitmek zorunda olan milyonlar var ve evine ekmek götürmek zorunda bu insanlar. aç kalmak yerine virüsü haydi haydi almaya gönüllü bir kesim var.

  devletimiz kendi memurunu bir şekilde koruyor ama bu ülkede sadece memurlar yaşamıyor. memurun mesai saati değiştirilir ama özel sektörde değişmez. değişirse sen o işyerinde daha fazla çalışırsın.

  halk otobüsleri neden tıklım tıklım dolu, düşünen var mı? ben bilerek kendi sağlığımı neden tehlikeye atayım. ikinci el araç almak istesem bile alamıyorum. şahin marka araçlar bile uçmuş durumda, bilmem kaç yaşında o araç birde. hadi önceden aldım, iyi de benzin ya da motorine nasıl para vereyim. neresinden tutsam diğeri elimizde kalıyor.

  sağlık bakanımız fahrettin koca çağrısı. sizi anlıyorum ama şartlar çok farklı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.