1 2 3 4 5 6 7 8

sen kadını dövdükçe o seni daha çok isteyecek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. pamukkale belediyesi tarafından dağıtılan kitapta yazılı olan ve kadına şiddeti resmen açık açık teşvik eden, destekleyen ifade.

   
 2. feriştah'ın fentezileri kitabını yazmak isterken konjonktür gereği bir Belediye'nin dağıttığı kitaba yazarlık yapmak durumunda kalmış kişinin engin zihinsel aforizması.

  muhtemelen yazım esnasında radyoda britney spears'ın "hit me baby one more time" şarkısı çalıyordu. ah bu şarkılar.. her şeyin nedeni bunlar işte, kesin, yüzde yüz.

   
 3. gazetelerde mevzu kitabın yazarının damadı eşini/karısını döverek hastanelik etti türünde haberlerle karşılaşmamıza sebep olabilecek ifade.

  damat: Karım beni daha çok ama çok çok istesin istedim.

   
 4. Beraberinde bu ifadeyi kullanan kişinin iç dünyasında daha başka sapkın düşünceleri de barındırdığını düşündüğüm söylem.

  Psikolojik destek alması şart!

   
 5. doğrulukla yakından uzaktan alakası olmayan sapkın zihniyetin ürünü olan, kadını tamamen pasif,etkisi,sadece erkeğin istediği zaman işe yarayacak bir malzeme gibi gören mantalite ürünü olan söylem.

   
 6. normal koşullarda saçma olsa da mazoşist eğilimli kadınlar için doğru olabilecek ifade.

   
 7. Teyze kizin sana helaldir, hala kizina istedigini yap, gelinini arzularsan sana serbest, geceleri hangisini canin cekerse onunla takil sana sira yok serbest vs tarzi kitapgillerden okuyan dinci faşist güruha ait fantaziye dayali çıkarım

   
 8. sapık zihniyetin iyice zıvanadan çıktığını gösteren açıklama.

   
 9.  
  (Bkz: adam haklı beyler,dağılın.)(Bkz: Nisa 34)
 10. mü'minlik turnusolu ifade.

  bu ilahiii gerçek (#18ku) karşısında kırbacını hazırlamayan mü'min erkekler ne yapmak, nereye varmak istemektedirler? cenabi ellahın dinini mi beğenmiyürler yoksa? zındıklık yayılıyo gün geçtikçe...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam