1 2 3 4 5 6 7 8

Şehirler arası dinlenme tesisleri

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Uzun yolculuklarda otobüslerin zorunl mola yerleri...Wc telefon şarjının ücretli olduğu yiyecek ve içeceklerin çok pahalı olduğu vurgun yeri

   
 2. Benim Yeğenim Kayseri'den Diyarbakır'a giderken Malatya Gürün Dinlenme tesislerinde Gece 4 civarında 1 Çorba isteyip ve o Çorbayı içerken Tasın tabanında Kapkara Ve sıcaktan nalları dikmiş ve gözü şaşı olmuş bir hamamböceği (Karafatma)ni görüp ,saçlarının elektirik çarpmış gibi dikildiği beyninin döndüğü ve GARSONU yanına çağırıp bu ne diye sorduğunda ÖZÜR DİLERİZ ABİ HEMEN TAZELEYİM dediği yerlerdir..!!!!

   
 3. Sigara tiryakilerinin en sevdiği mekanlardan

   
 4. yüksek tuvalet parasından çocuklu bir ailenin dram yaşama yerleri

   
 5. yola düşmüş insanları göstere göstere kazıklama mekanları

   
 6. şehirlerarası giydirme tesisleri demek daha doğru olacaktır

   
 7. Hemen hemen her bölgede gözlemlediğim üzre kapitalizmin "yol" halidir.

   
 8.  
  (Bkz: Nasrettin hoca yay tesisleri)
 9. Zor anlarda yardımcı olan tesisler bütünüdür. Evet bilinen yada tahmin edilenden daha maliyetlidir. Ancak şehir merkezlerine uzak o yerlere hizmet götürmekte sanıldığı gibi ucuz değildir. Maliyet durumlarını bir kenara bırakırsak, hijyen konusunda rezil yerlerdir. Uçak icat olundu, tesis bitti... Tesislere vereceğiniz parayı hesap edin ve gidin uçak bileti alın.

   
 10. Uykulu gözlerle en çok çay içilen ve genellikle dağ başında olduğu için yazın bile üşünülen mekanlar olarak bilinir ancak buna rağmen yine de bir çok kişiye egzotik gelir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.