1 2 3 4 5 6 7 8

science63

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlük için elini taşın altına koyan, fikirlerini esirgemeyen, genel itibari ile yoğurda siyah demeyen özverili yazar. geçerken uğrayanlar yerine hancı olmayı yeğeleyenlerdendir.

   
 2. copy/paste karşıtı, özgünlüğe gönül vermiş, emek veren ve kendisi gibi emek verenleri de görmek isteyen, sözlüğü bir adım ileri taşıyabilmek adına eleştirisini, önerisini, fikirlerini bir yazarda olması gereken hatta her insanda olması gereken uygun bir üslub ile ifade edebilen, örnek alınabilecek bir yazar.

   
 3. Ölçü kavramını en iyi tanımlayan yazarlardan. insani yönü oldukça güçlü, kendini ifade konusunda gayet başarılı derdi sadece yazmak olan ve elbetteki sözlüğe büyük katkı sağlayan sözlüğün demirbaşı olmayı hak edeni ve emekçisidir.

   
 4. gerek ilgi alanları gerekse de konu başlığı ve entrylerindeki esprili diliyle bana çok sevdiğim bir asker arkadaşımı hatırlatan yazar.

  arkadaşım olmadığı gerçeğiyle yüzleşmemek için kendisiyle şimdiye kadar iletişim kurmak istemedim.

  fakat son zamanlarda paylaştığı entrylerle dövüş sporlarında bir sensei mertebesi olduğunu düşünerek ne olur ne olmaz kendisini saygıyla selamlıyorum: "osu" tebessüm.

  kendisiyle ilgili sanırım en doğru ifadelerin yer aldığı #12rt nolu entryde söylenenlere ekleyecek bir şeyim yoktur aslında...

  arz ederim.

   
 5. iyi bir beşiktaşlı olduğunu bildiğim, renksiz ve net ifadeli yazar.

   
 6. En beğenilen konular sekmesini yanlışlıkla tıkladığımda ilk on konudan dokuzunun sahibi olduğunu gördüğüm yazardır.

  Yanlışlıkla tıkladım çünkü eli....

  Konudan saptığımı farkettim, evet inanılması zor bir başarıya imza atmış yazar arkadaşımız. Ben de açtığı konuları beğenenler arasındayım fakat bu başarı sevilen kişiliğiyle mi ilgili yoksa hakikatten bam teline dokunan konular bulmasıyla mı ilgili bilemem.

  Kendisi de bilmiyordur zannımca. Tebessüm.

   
 7. Konu ve enrty`lerini takip ettiğim ve gülümsediğim memurlar.net sözlük yazarlarından saygılı ve eğlenceli sözlük yazarımız.

   
 8. Sol kısımda jennifer lopez'in altında kalan yazarımız (idi)

  Şimdi pozisyon değişti. Öhöömm...

  Burdan futbol haberlerine geçiyoruz...

   
 9. aklıma olmasa da olur kalıbını getiren yazar. (sımayliyy)

   
 10. bazen bir şey söylemek istersiniz, kafanızda kelimeler döner durur, beyninizin duvarlarına çarpar yakalayamazsınız. bir şeyler gevelersiniz de tam aklınızdan geçenler değildir hani onlar. tatmin olmazsınız söylediklerinizden. işte bu #137g entrynin ikinci paragrafıyla benim yaşadığım bu durumu düzeltmiş, taşı gediğine koymuş yazardır.

  yazmadan önce düşünerek yazar, başlığı her yönden enine boyuna inceler ki açıkta bir unsur kalmasın, etraflıca cevaplasın. dolayısıyla yazdığı entryler "nokta" kabilinden konunun sonu olur, üzerine laf gerektirmez.

  ağzın bal yesin. tebessüm.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.