1 2 3 4 5 6 7 8

red kit

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çocukluğumuzun çizgi romanı ve çizgi filmi. ömrü daltonların peşinde koşmakla geçen, ekürisi düldül ve aptal köpek rintintin'le maceradan maceraya koşan sevimli, iyi kalpli ve yalnız kovboy.

  https://www.youtube.com/watch?v=RYzZPsK78Gg

   
 2. Düldül ve Rin Tin Tin unutulurmu hiç...

   
 3. dalton kardeşlerle her bölüm yeni mecera demekti

   
 4. belcika orijinli superotesi kahraman. red kit mahlasini kullanmakta olup, asil adi lucky luke'dir.

  belcika'nin kantonlarindan atini -ki biz ona da duldul diyoruz- teksas'a dogru surmus ve tum dunyada taninir hâle gelmistir.

  isik hizinda silah ceker ve bu joe dalton'un kudurmasina neden olur.

  iyi kalplidir. zenginlerin dusmani, fakirlerin dostudur. karida-kizda hic gozu olmamis, adaleti tesis ettikten sonra gun batimina dogru atini surmustur...

   
 5. atı dül dül'ün köpeği rin tin Tin'den daha sadık olması beni hep düşündüren, çok hızlı silah çeken yalnız kovboy ve Belçikalı morris in çizgi roman kahramanıdır.

   
 6. en sevdiğim karakterin avarel ve rintintin olduğu çizgi film saflıkları gerçekten komikti ama çizgi film içindeki her karakter güçlü ve başlı başına red kit kadar izlenesi olması zaten hatırlarda çizgi filmin yer etmesinin sebebidir

   
 7. hayattaki tek dostları hayvanlar olan ve hiçbir bölümde herhangi bir ailesi olduğuna şahit olmadığımız batının çakma bir çizgi film kahramanı daha. önceleri ağzında sigara varmış derler de biz genellikle 'ot' gördük. hangisi daha masum acaba? belki de batı mantığının çocuğa gerek yok ben köpek besliyorum zaten demesinin bir tezahürüdür. kanun adamıdır vesselam da işini bitirdikten sonra at sırtında uzaklara başı boş yol almasını biliriz. neden acaba? herhangi bir sorumluluğu olmadığı için bohem takılabildiğini mi ima ediyorlar?

  tam tersi can düşmanları süper suçlu dalton kardeşler ise sürekli olarak 'aile' teması ile işlenmiştir. annelerinin sözünden hiç çıkmazlar ve ondan olabildiğince korkarlar. yani bir manada iyilerin ailesi olmaz ama kötülerinki olur mu demek istiyorlar?

  benim çok hazzetmediğim bir karakterdir doğrusu.

   
 8. çocukluğumuzun çizgi filmi olan ve dalton kardeşlerin korkulu rüyası düldül isimli akıllı atı ile gezen ve rintintin isimli akılsız köpegi olan kovboy

   
 9. bir kanun adamı olarak,

  "dalton kardeşler" in her zaman nefesini enselerinde hissettikleri sevimli çizgi roman karakteri.

   
  (Bkz: vahşi batı)(Bkz: kovboy)(Bkz: daltonlar)(Bkz: ranger)(Bkz: dalton kardeşler)
 10. Çocukluğumuzun çizgi filmi.

  Hala devam ediyor mu, hiç bilgim yok ama güzeldi. İzlediğimiz dönemde suçlu kim suçsuz kim bizim için çok da önemli değildi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.