1 2 3 4 5 6 7 8

pis pis sigara kokan insan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. içtiği zehrin kokusunu üstüne sindirmiş olup çevresine de rahatsızlık veren saygısız insan türüdür.

   
 2. fazla miktarda sigara içen insanların muzdarip olduğu konu.

  Kadınlarda olduğunda ise bir parça daha fazla itici olan koku.az içmek ...mümkünse hıc içmemek...ağzı sigara kokan biri karşısındaki için bir eziyettir bunu unutmamak lazım.

   
 3. etrafını rahatsız eden, pek kimsenin yaklaşmak istemeyeceği, içtiği sigaraların bütün kokusunu üzerine çekmiş insanın durumu. bu kişilerin parfüm gibi kokuları daha sık kullanmaları tavsiye olunur.

   
 4. çok fazla sigara içen kişinin yada çok fazla sigara tüketilen bir ortamda bulunan kişilerin başına gelebilecek olaydır. genellikle sigara içmeyenler tarafında hissedilen rahatsız edici kokudur.

   
 5. içeri girmesiyle birlikte yoğun bir sigara kokusu üzerinde olan ve içerideki özellikle sigara kullanmayanlar tarafından tepki ile karşılanacak ve suratların buruşturulmasına sebep olacak kokuya sahip insandır.

   
 6. sürekli sigara içen kişinin üstüne sinen sigara kokusunun girdiği ortamda hemen fark edilmesi ve içmeyen kişiler tarafından çok kötü koktuğunun düşünülmesidir.

   
 7. Hakkın yendiği bir başka olay çeşidi. hava zehirleme. En çok cuma namazlarında şikayetçiyiz.

   
 8. itici insandır.

  özellikle toplu taşıma araçlarında bu insanlarla sık sık karşılaşılabilir.

   
 9. sigara içilen ortamda fazla durmasından, dolayı üzerine sigara kokusu sinmesi durumu, veya çok fazla sigara tüketenlerin olduğu durumdur.

   
 10. etrafımda olmalarını istemediğim insan portföyü.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam