Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

pfizer ve biontech'in covid-19 aşısının yüz felcine neden olması

paylaş araştır

1. henüz nedeni belli olmayan yüz felcidir ve yanlış bilgi olması olayı yüksektir. Rekabet koşullarından dolayı uydurmasyon olabilir. Al alman aşısını vur çin aşısına. Al birini vur ötekine. Siz bağışıklığınızı güçlendirin, doğal beslenin, güzel yaşayın, güneşlenin koronadan korkmayın diyen Canan Karatay hocayı dinlememeye devam edin. Ha şunu da söylemeden edemeyeceğim kimler çarçabuk aşıyı bulduysalar hastalığı yayanlar da onlardır.

2. televizyon kanallarınca doğrulanan haber. Yalnız kaynak olarak kullanılan fotoğrafların arşivden alınmış farklı dönemlerde yüz felci geçirmiş kişilere ait olduğu belirtiliyor.

bilim insanlarının açıklamaları ise şu yönde: Böyle ufak tefek şeyler olabilir. Bu aşının güvenilirliğine halel getirmez.

3. Resmi olarak kanıtlandı mı yani haber doğru mu bilmiyorum ama haber doğruysa kimse kusura bakmasın 7500 de 1 gibi yüksek oran için riske atılmaması gereken yan etkidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.