1 2 3 4 5 6 7 8

pazar gününü evde geçirmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hafta boyunca yoğun çalışarak dinlenmeyi hakeden kişinin tatil günlerini evinde dinlenerek geçirmesi olayı. tabi eşler,çocuklar gezmek isteyebilir bu durumda el mahkum mecbur buna da fırsat kalmayabilir. güzel havalarda ailece yapılacak güzel bir piknik hem eşler için hem de çocuklar için kaliteli vakit geçirme sebebi olabilir.

   
 2. yapacak bir şey bulamamak ve pazartesi sendromuna hazırlık olarak bir yere gideceği gelmeyen insanların yaptığı şey miskin miskin oturmak.

   
 3. sözlüğe yazma isteği tavan yapanların tercih ettikleri durumdur

  mu acaba??

  dışarıda kan donduran bilmem eksi kaçlı bir soğuk, dostlar 3 saatlik hatta daha fazla mesafelik uzaklıkta. ne işim var dışarıda deyip, evdeyim inadına arkadaş. bir özelliği yok yani anlayacağınız.

   
 4. bugün için türkiye kupası maçları hatırına yapılabilecek eylemdir.

   
  (Bkz: 31.01.2016 bursaspor vs diyarbakır amed sportif maçı)(Bkz: 31.01.2016 bucaspor vs beşiktaş)
 5. insanı rahatlatan hem fiziksel hem de psikolojik olarak dinlenmesine vesile olan olaydır. elde kumanda, eller ayaklar uzatılıp keyif çatılır. Allah herkese ağız tadı versin inşallah.

   
 6. Pijama televizyon ve battaniye üçlemesidir

   
 7. ezikliktir, zavallılıktır, asosyalliktir, yalnızlıktır, tembelliktir, üşengeçliktir, nihilistliktir, eylemsizliktir, garibanlıktır. ne var ki yaşasındır!

   
 8. bugün yaptığım eylemdir. hafta boyunca işteki yorgunluğu atıp pazartesiye daha rahat girmek için dinlenme kısmının evde gerçekleştirilmesidir.

   
 9. LYS sınavına kadar tarafımdan biraz zorunlu biraz istemli tercihli yapılan eylem ...

   
 10. Teeeee kpss'ye kadar zorunlu ve gönülsüzce

  Yapıciiiim eylemdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.