Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

31.01.2016 bucaspor vs beşiktaş

paylaş araştır

1. ziraat türkiye kupası'nda son 8 takım arasında kalmak adına tek maç üzerinden oynanacak mücadele.

saat 17:45'te izmir yeni buca stadı'nda oynanacak mücadeleyi atv canlı olarak yayınlayacak. beşiktaş'ta yeni transferler boyko ve alexis delgado'nun maçta forma şansı bulmasını bekliyoruz.

2. beşiktaş'ın Tolga, Beck, Rhodolfo, Ersan Adem, İsmail, Atiba, Oğuzhan, Gökhan, Sosa, Olcay, Mario Gomez 11'i ile başlayacağı mücadele. görünen o ki skorun durumuna göre yeni transferler oyuna dahil olacak. şenol hoca takımın şimdilik iskeletini bozmayı düşünmüyor gibi.

3. beşiktaş'In gökhan töre'nin ayağından bulduğu golle 0-1 öne geçtiği maç. birazdan boyko oyuna girecek gibi.

4. oğuzhan'ın penaltı golüyle beşiktaş'ın 0-2 öne geçtiği mücadele.

5. beşiktaş'In 0-2 üstünlüğü ile biten mücadele.

maçın başında takımın genelinde bir konsantrasyon eksikliği göze çarpıyordu ancak sonrasında gökhan töre dışında bu sorunu yaşayan oyuncu görmedim. ayrıca görünen o ki şenol güneş kalede tolga'yı oynatmaya devam edecek. özellikle de bugün yaptığı birkaç iyi kurtarıştan ötürü takımdaki kredisi biraz daha arttı gibi maalesef.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.