1 2 3 4 5 6 7 8

para kazanmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hayat denen sistemin insanlara zorladığı, insanların yaşayabilmesi için yapmak zorunda olduğu yegane şeylerden birisi. tek farkla, o da en çok çaba harcanan yegane şey olmasıdır. yemek yemek, su içmek, hava almak insanı yaşatır ama harcanan efor bu derece değildir ve insanın ömründen bu eylem kadar zaman çalmazlar. ailenizi ve dahi kendinizi unutabileceğiniz bir eylemdir. halbuki amacıysa ailenin aile olabilmesi ve kendinize bakabilmenizdir. dünyanın en ama en acımasız zorunluluğudur. ne aileler bitmiştir ne canlar yitmiştir bu yüzden. cinayetlerin en büyük sebeplerinden birisidir bu.

   
 2. zor bir konu ancak başarmanın bir milyon farklı yolu var. her insan belirli bir potansiyel taşıyor para kazanmak için ancak çoğu zaman bu potansiyeli kendimiz bile fark edemiyoruz.

  örneğin her şey bir kenara https://www.karliisfikirleri.com/is-kurmak-istiyorum-diyenler-icin-245-is-fikri/ sayfasında bile mutlaka sizi zengin edebilecek bir iş fikri bulabilirsiniz, ama bunun farkında değilsinizdir.

   
 3. alın teri ile insanın kendisine ve bakmakla yükümlü olduğu ailesini geçindirip refaha kavuşturabilmek için yapılması zorunlu olan eylem.allah helalinden nasip etsin inşallah.

   
 4. harcanmaya mahkum kazanılma eylemidir.

   
 5. hayatı ikame ettirebilmek için insanların çalışarak veye üreterek para kazanma çabalarıdır

   
 6. Salihli nin dünyaya kazığı

   
 7. günümüzde yaşamak için yapılması gereken eylem.

   
 8. hayatı devam ettirebilmek için dünyanın kuralı.

   
 9. en güzel yıllarını sigortalı bir iş ile takas etmek.

   
 10. Yapabilmek icin binbir turlu yolun oldugu ama kanunen ve ahlaken bunun yasal yollarla yapilmasi gereken, artik gunumuzde internetten dahi kolaylikla yapilabilen eylem.

  Evet arkadaşlar kanalima hos geldiniz. -gülücük-

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.