1 2 3 4 5 6 7 8

oley oley mete kalkavan beşiktaş'ın çocuğu mete kalkavan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahce-antalyaspor maçında fenerbahceli oyunculara yaptıkları faullerden sonra anında kart gösteren,içinde fenerbahce nefreti ile maç yöneten beşiktaşın tetikçisi mete kalkavana fenerbahceli taraftarların söylediği en güzel tezahürat.

   
 2. geçen hafta oynanan beşiktaş-fenerbahçe maçında canı çok yandığı belli olan hakem müsveddesi kalkavanın layık olduğu tezahürat.

   
 3. sadece mete kalkavan mı sorusunu akla getiren ve Cüneyt çakır, halis, göçek, barış şimşek, serkan çınarın unutulduğu başlık.

   
 4. kariyerine bakıldığında ilginç şekilde her sene klasman yükselen mete kalkavan isimli hakem müsveddesinin, gönülden bağlı olduğu takımına ilişkin tezahürat.

   
 5. beşiktaşın şampiyonluğu kutlaması muhtemel maçına atanarak tff nin resmi takımının Beşiktaş olduğunu kanıtladığı fanatik Beşiktaşlı hakem müsveddesi.

  maç sonu kutlamaları yakından izlemek istemiş sanırım. hayrdanı olduğu futbolcuların formasını isteyecektir.

   
 6. görevini başarıyla yapan ve hakettiği gibi şampiyonluk maçında da görev alan Beşiktaş çocuğu meteye söylenmiş tezahürat.

   
 7. insanı futboldan soğutan, sezon başlamadan masa başında şampiyonun belirlendiği futbol liginin en büyük eyyamcısı ve tuttuğu takımın şampiyonluk maçını yöneterek hayalini gerçekleştiren hakem müsveddesine yapılan çok doğru tezahürat.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.