1 2 3 4 5 6 7 8

numarası kalmamış ayakkabıyı beğenmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yapılabilecek en süperdandik üzücü eylemdir. o kadar ayakkabı içinden hiç birini beğenmezsiniz de gidip, alamayacağınız ayakkabıyı beğenirsiniz. bunun kardeşi bedeni olmayan kıyafeti beğenmektir. zaten numarası da o yüzden kalmamış, herkes beğendiğinden çöküp bitirmişlerdir. siz hiç çok güzel bir ayakkabının mağazada kaldığını gördünüz mü? böyle düşününce bir geç kalmışlık, bir yaşanamamışlık, hüzün, keder, başka ayakkabılarla kıyas, başka ayakkabılara ısınamama, hepsinde bir kusur bulma, rahatlığı, güzelliği falan derken ayakkabısız kalma durumu öncesi yaşananlar. halbuki günümüzde artık çok ayakkabı üretiliyor, bir mağazada yoksa diğerinde onda yoksa bir diğerinde, onda da yoksa internette bulursun, ayakkabıyı. siyahı, beyazı, renkli bağcıklısı, yükseği, alçağı. önemli olan materyali iyi olsun. çakma almayacaksın bu zamanda. dayanacak senle her yağmura çamura.

   
 2. Genel olarak küçük numaralı ayakkabıların daha düzgün görünmesinden kaynaklanan bir göz yanılgısı durumudur. Erkek ayakkabilarinda tecrübe ettiğim bu illüzyon, aynı modelin ayağıma uyanını bulmamla sona ermektedir. Küçüğü çok hoştu ama.

   
 3. bedeni kalmamış kıyafeti beğenmekle eşit düzeydeki talihsizlik.ayakkabının başka mağazalarda aynısı ya da benzerini bulmak daha olası ise de,kıyafette aynı şansa sahip olmak mümkün olmaz çoğu zaman.

   
 4. Numarasının kalmadığını öğrendiğinde daha da çok beğendiğin ayakkabıdır. Depresyon nedenidir.

   
 5. gün boyunca bütün mağazaları dolaşıp en sonunda bir ayakkabı beğendiğinizde, satıcı tarafından 'bunun başka numarası yok' şeklinde cevap verilen ve insanın üzülmesine, daha başka ayakkabı aramak istememesine neden olan durum. sinir bozucudur ve sürekli olur, hep olur.

   
 6. o kadar ayakkabı modeli içerisinde, başka numarası kalmamış ayakkabıyı beğenme durumu. ayakkabı almaya çıkıldığı zaman, kolay kolay ayakkabı beğenilmez, bir çok mağaza gezilir ve evet tam benim istediğim model diye, mutlu olmuş vaziyette satıcıya ayak numaranı söylersin ve satıcının başka numarası kalmadı sözüyle yıkılırsın. en çok başıma gelen olaylardan biridir ve bu yüzden beğendiğim ayakkabılara şüpheyle yaklaşıp, kesin yoktur ama şansımı deneyim derim ve genelde yoktur, herkes 36 numaramı giyer ya, bir kere de beğendiğim numaranın 35'ini bulamamıştım, çünkü 36 numara bol gelmişti ve her mağazaya gittiğimde sorup durmuştum. küçük ayak numarasına sahip olmakta iyi değildir.

   
 7. bir bayanın başına gelebilecek en büyük talihsizliklerden biridir. beğenilen bir ayakkabıdır ve numarası kalmamıştır, acılara gark eder, uykuları kaçırır ne yazık ki.

  bir numara küçüğüne ayaklarını sığdırabilmek için en az külkedisinin üvey kardeşleri

  kadar çabalanır lakin mümkün olmaz.

  en son çare bir numara büyüğünü pamuklarla destekleyip ayakkabıya sahip olmak.

  evet, sırf kendime engel olamadığım için aldığım lakin kullanamadığım ayakkabılarım var.

  ayakkabılıkta bile güzel duruyorlar ama...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.