1 2 3 4 5 6 7 8

niye size artı verilirken bize eksi veriliyor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ve ya niye herkes beğeni alırken biz alamıyoruz şeklinde kullanıcıların olumlu ve ya olumsuz puanlama yapma hakkına sahip hemen hemen her yerde en çokta memurlar.nette gösterilen bir tuhaf tepki biçimidir. tuhaf diyorum çünkü etkinin kendisi de tuhaf bu etkiye verilen tepki de. kolay kolay bitmeyecek meşhur polemiklerden biridir. (gülücük)

   
 2. gaffurun beni beğenmiyor musun repliğini akla getiren başlık.

   
 3. gıcıklık olsun diyedir.

   
 4. Çünkü senin gözünün üstünde kaşın yok dedirten başlık.

   
 5. forumda sıklıkla sözlükte ise 3 - 4 defa yaşadığım, neyin amaçlandığı belli olmayan eylem biçimi dedirten başlık. (ayrıca başlığa yazan herkesi ''beğendim'' bu da katkı olsun) çok mu önemli? değil. sadece niyesini soruyoruz. o da eğlencesine. maksat içerik olsun az sözlüğe renk gelsin. forumlardaki eksi artı olayı gibi. hani sözlükte beğenmedim yok forumda niye var diye de başlık açtık adamlar gelmiş takıntı yapanların açtığı başlık filan diyor. yahu editörler dahil herkes bıkmış niyesini anlatın bilen varsa sözlük amacına uygun tanım yap diyorum yok. anlamıyorlar. bu mevzu da öyle. sayın ateistleri göreve davet ediyorum arkadaş bilim tıkandı gelin şu mevzuyu da açıklayın ve ya çözün belki o zaman anlarlar. (gülücük)

   
 6. Sağolsunlar 10 da 3 başarı ile yoluma devam ettiğim durum. Şimdilik bana yetiyor zira henüz çaylaklıktan kurtuldum. Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim.

   
 7. gereksiz bir tartışma olarak düşündüğüm durumdur

   
 8. hem gereksiz hem neydiği belirsiz hemde bitmeyen ve çözülemeyen doğru cevabın bulunamadığı olaylardan biri dediğim başlık.

   
 9. kıskançlık belirtisi.(!)

  bazı üyeler arasında nedense benim yazdığıma niye eksi veriliyor. neden senin her yazdığına artı veriliyor diye bir muhabbet dönüyor. hatta bazıları sürekli eksileniyorum diye üyeliğini kapatıyor, tartışmalar çıkıyor. bu eksi artı olayı neden bu kadar değerli anlamış değilim. suistimale açık bir oylama, bazıları bilinçli yapıyor. bazıları da gaza gelip, münakaşa çıkarıyor. provakatörlerin oyununa gelmemek gerekiyor. kamu spotunu da yapmış bulunuyorum. (gülücük)

   
 10. keyfinden denilesi başlık. (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam