1 2 3 4 5 6 7 8

nisandan daha kötü durumdayız

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  istanbul üniversitesi tıp fakültesi dekanı tufan tükek'in "Son 1 ayda 'Çapa'da PCR testi pozitif çıkanların sayısı 3'e katlandı. İyileşip pıhtıdan ölenler var" şeklinde yaptığı açıklama.

  öyle demeyin sayın profesörüm bakın okullar açıldıkça evde kalanlar daha çok pozitif oluyormuş, okulların hiç etkisi yokmuş. üniversitelerin de açılması gerek doktor bey.

   
 2. katıldığım başlık.

  Aynen öyle Nisan'dan daha kötüyüz ama nedense tedbir yok. Dışarı da her şey polis abilerin sırtında.. İçeri de her şey Sağlıkçıların sırtında..

  Bu böyle olmaz ve gitmez. Gençlerimiz çok önemli. Biz bu genç nüfusu öne atmamalıyız. Hastalıklarla mücadele ettirmemeliyiz. Bunun yanısıra yaşlı tecrubeli insanlarımızı da korumalıyız. Evet devlet memuru olup kronik hasta olanlar halen daha işe gitmiyorlar. Bu mudur tedbir sizce... Hayır yanlış anlamayın onlar da mı işe gitsin diyorsun da diyebilirsiniz. Tabi ki hayır. Bu tip vatandaşlarımızı koruyorsanız o tip vatandaşlarımızı da korumalısınız.

   
 3. devamı da vardı Yanlışlıkla kayıt et butonuna bastım.

  Devamı.: aynı mart, nisan ve mayıs aylarında (yani daha 1 Haziran'a kadar) yapılan mücadeleye tekrar dönülmesi elzemdir. Tamamen turizm için açılan gevşeme şimdi Türkiye'yi hastalık açısından zorlamaya başlamaktadır. Yukarıda da dediğim gibi gençlerimizi çocuklarımızı korumalıyız.

  Şunu da demeyin. Eğitim eşitsizliği ne olacak. Bir takım çocuklar eğitime gidiyor bir takım gitmiyor. Çünkü bazılarında bilgisayar var bazılarında yok..

  ee be kardeşim Devlet olarak bilgisayarı olmayan çocuğa muhtar vasıtasıyla zimmetle bilgisayar temin etmek durumundasın. Peki soruyorum şİMDİ şuan da eğitim de eşitlik var mı sizce?

  Tanım: Kötü ortam.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.