1 2 3 4 5 6 7 8

mor beyin

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fetö terör örgütü tarafından hazırlanan yazılım.

  bu yazılımın özelliği müzik dinlemek, namaz saatlerini öğrenmek ya da herhangi bir şeye ulaşmak için kullandığınızda, program direk sizleri bylock programına bağlanmanızı sağlıyor. kısacası kullanmadığınız halde kullanmış gibi verileriniz telefonunuzda yer alıyor. bu iddiayı ilk metin fevzioğlu ortaya atmıştı.

  incelemeler sonucunda bir çok kişinin mağdur olduğu ortaya çıkmış ve bir çok insan görevine iade edilmiştir.

   
  (Bkz: metin feyzioğlu)(Bkz: Bylock)
 2. Henüz bilmediğimiz ne bubi tuzakları kurulmuş beynin uyuşmuş ve konulan isimle oksijensiz kalmış olduğu vurgusuyla dalga geçilmiş, sinsi ve kalleş planlar dahilinde , geçmişe kurulan kamufle iyilerin varlığında gelecekte karşımıza kim bilir ne

  Kötüler çıkacak tilkiliği.

   
 3. mağdur olanlardan ciddi bir kesimin son çıkan khk ile görevlerine iade edildiği yazılım.

   
 4. Şahsımında sıradan insanlar gibi playstoredan indirdiği Mor beyin kıble pusulası uygulamasından gizlice 9 adet birer saniyelik sunucuya sinyal gönderilmesinden ibaret hiçbir userid kullanıcı adı,şifresi ve mesaj içeriği olmayan Bylock suçlamasıyla tam 10 ay yani 306 gün boşu boşuna hapis yattığı 10 yıllık kamu görevinden ihraç edilip önceki gün iade edildiği yurdum insanına kurulmuş pislik fetö tuzağıdır.Bu iddiayı ilk ortaya atan Metin Fevzi oğlu olmayıp bizlere çare de olamamıştır ta ki bu sinsi tuzağı ortaya çıkaran üç kahramana kadar.Av.Ali Aktaş,Adli bilişim uzmanı Tuncay Beşikci ve Koray Peksayar.Bu üç kişiye canı gönülden teşekkür ediyorum,mazlum ve mağdur çok insanın dualarını aldınız.

   
 5. Namaz kible vb herseyin zararli oldugunun ispati. Kandirilmaktan bikmayanlar gene magdur.

  Milkanin mor inekleri bu mor beyinlilerden daha akilli.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.