1 2 3 4 5 6 7 8

metin feyzioğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1969 istanbul doğumlu barolar birliği başkanı hukuk profesörümüzün kürsüde yaptığı bir konuşma esnasında dönemin başbakanı recep tayyip erdoğan ile yaptığı tartışma ile akıllarda kalandır.

   
 2. bir gazeteye verdiği demeçte; kendisinin cem garipoğlunun avukatı olmadığını, baba garipoğlunun avukatı olduğunu dile getiren; bu tür iddiaların bir karalama kampanyasından ibaret olduğunu belirten ceza ve ceza usul hocası.

   
 3. Garipoğlu ailesinin avukatı olduğundan dolayı hiç bir zaman siyasette barınamayacak kişidir, kendisi turhan Feyzioğlu'nun torunudur.

   
 4. reklam kokan hareketleriyle gündemde kalmayı seven, "düğün evinin defçisi ölü evinin yasçısı" karakterdeki avukat, baro başkanı...

  kendisi aynı zamanda amerikan büyükelçiliğinin de avukatıdır.

   
  (Bkz: düğün evinin defçisi,ölü evinin yasçısı)(Bkz: reklam kokan hareketler)
 5. zamanında ankara hukuk fakültesi dekanlığı da yapmış prof.dr.

   
 6. Ulusalcı olduğunu (Amerikan karşıtı) iddia eden kişidir.

  Ancak gerçekten de öylemidir derseniz küçük bir araştırmayla;

  Riccardone'nin büyükelçi olduğu zamanlarda kendisiyle gayriresmi olarak sıkça görüştüğü ve eşininde Amerikan büyükelçiliğinin avukatı olduğunu öğrenirsiniz!

  Güzel memleketim tuhaf olayların ve ilişkilerin döndüğü bir yer vesselam...

   
 7. Baro başkanı olarak yaptığı bir açılış konuşmasında utanmadan sarf ettiği yalanları, Dönemin Reisinin ağzına tıktığı, böylelikle Reisten ağzının payını alanlar listesine katıldığı, yalancının mumunun yatsıdan önce devletin tepesinin bulunduğu ortamda küstahlaşınca Reis tarafından söndürüldüğü gün akıllarda rezilliği ile kalan şahıstır. Reis Dünyanın gözü önünde Şimon Perezi fırçalamış, sen kim oluyon denilen durum.

   
 8. An itibariyle Barolar birliği başkanlığı seçimini kaybetmiş '' Gayet yapıcı konuşuyorum sayın başbakanım'' sözleriyle ünlü eski barolar birliği başkanıdır.

   
 9. 8,5 yıl barolar birliği başkanlığı yapıp son seçimde kaybeden kişidir

  sanırım çok fazla politik olmak iyi bir şey değilmiş adalet mekanizması içerisinde değil mi ?

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.