1 2 3 4 5 6 7 8

milletvekili dokunulmazlıkları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  güzel ülkemde sürekli bir polemik konusu olan asgari ücretle yarışır diye düşündüğüm konu. yılan hikayesi mübarek.

  bitse de kurtulsak

   
  (Bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)(Bkz: bitse de gitsek)
 2. hiçbir siyasetçinin bu kalkanın üzerlerinden kalkmasını istemediği için, ara ara milletin önüne tecvit pilavı gibi konan, çözümsüz sorun. bana göre sorunların en büyüğü olan kalkan. mecliste o kadar suçlu insan varki, kimsenin eli gitmiyor böyle bir uygulamanın kalkmasına. yapılmaz yapamazsınız boş gündem oluşturmayalım.

   
 3. Normal sıradan vatandaşlardan farklı olmayan fakat bu zırhı kullanarak milletvekillerine istedikleri gibi hareket edilmesini sağlayan durumdur.

   
 4. ülkemizin huzura kavuşması adına bir an önce düzenleme,terör progandası, vatana ihanet vb suçlar için ise yok sayılması gereken uygulama,istismar edilen zırh.

   
 5. aslında benim irademi taşıması hasebiyle dokunulmazlıkların kalkmaması, seçilmişlerin atanmışların eline düşmemesi gibi bir tercihim olsa da bazı doğrudan ihanetle eşdeğer terörizme açık çek vermiş kişiler için düşünülmesinde ve tartışılmasında yarar gördüğüm durumdur.

   
 6. kaldırılmaz kaldırmaya kimsenin eli varmaz, eli varsa bile o cesur yüreğe sahip milletvekili çıkmayacağı için hiç bir zaman kaldırılmayacak ve bizi sinir etmeye devam edecek olan dokunulmazlıktır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam