1 2 3 4 5 6 7 8

mehmet ekici

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Trabzonspor un Karabük maçını almasından baş rolü oynayan fuybolcuru. top tekniği yüksek, emre-melogillerden uzak, ersun yanal ın ülke futboluna hediyesi olan ve bu akşam iki gol, bir asistle oynayan futbolcudur.

   
 2. Trabzon adına dünyayı kurtaran adamın oğlu 2..3..4.. serisi çekilecek bir futbol kahramanı

   
 3. dün akşam maçı tek başına alan adam, vuruş tekniği şahane dediğim futbolcu, yalnız biraz fazla kendisine oynuyor bazı pozisyonlarda, topu daha erken çıkarması lazım.

   
 4. football manager 2012 de oyuncu değeri yüksek oyuncu

   
 5. duran toplarda yaptığı olağanüstü vuruşlarla dikkat çeken ve trabzonsporda harcanan orta saha oyuncusudur.

   
 6. geçen sezon yıldızı parlamışken bu sezon çok az maçta forma şansı bulan trabzonsporlu futbolcu. bir dönem bayern münih kadrosunda yer bulduğunu hatırlatmakta fayda var. boş adam değil ancak trabzonspor'da özellikle bu sene harcanıyor gibi.

   
 7. eninde sonunda trabzonspordan ayrılacak olan ve 3 büyüklerin pusuda beklediği orta saha oyuncusu. şerefli basın adını sık sık beşiktaşla anıyor ama diğer kulüpler devreye girdiği anda işler değişiebilir.

   
 8. takımından ayrılmaya karar verirse trabzonspor faktöründen ötürü galatasaray'ın transfer etmek adına bir adım daha önde olduğunu düşündüğüm futbolcu. beşiktaş galatasaray girişmezse kadrosuna katabilir.

  fenerbahçe'Nin ise ihtiyaç duyarak almak isteyeceğini sanmıyorum ancak belki bir ihtimal rakiplerime gideceğine gelsin yedek kulübesinde otursun derlerse iş değişir.

   
 9. mevcut şartlar altında fenerbahceye transfer olması halinde fayda sağlayacağını düşündüğüm orta saha oyuncusu. alper tam bir 10 numara değil. mehmet forvet arkasında daha çok iş yapacaktır.

   
 10. transferi konusunda üç büyüklerin de yarışa girmesi beklenen orta saha oyuncusu.trabzonspor fenerden aatıfı bonservisiyle ve bir oyuncuyu da kiralık olarak istemiş. bence gayet mantıklı.hemen emenikeyi de verelim bonservisiyle.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.