1 2 3 4 5 6 7 8

MEBİM

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi'nin kısaltmasıdır.

  444 0 632 numarasından ulaşılabilir.

  Contact Center World (Dünya Çağrı Merkezi) tarafından düzenlenen yarışmada, çağrı merkezleri sektöründe finale kalarak "En İyi İletişim Merkezi" kategorisinde gümüş madalya ile dünya ikincisi olmuş.

   
 2. spoiler

  9-11 Şubat 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek dünya finallerinde Türkiye'yi ve Milli Eğitim Bakanlığını temsil edecek olan çağrı merkezidir.

  Dünya Çağrı Merkezi'nin tüm bölgelerde gerçekleştirdiği yarışmalarda birincilik ve ikincilik elde eden projeler, dünya finaline doğrudan katılma hakkı kazanmış. Kutluyoruz.

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2023 Eğitim Vizyonu ile birlikte "ihbar ve şikayet hattı" algısının dönüştürülmesinin ardından çözüm odaklı iletişim merkezi olma hedefiyle yapay zeka altyapısına sahip sanal asistanlarla güçlendirilen, salgın sürecinde psikososyal destek hizmeti de dahil olmak üzere uzaktan eğitime ilişkin her türlü desteği sunan Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi'nin dünya ikinciliğini kutlamak üzere çağrı merkezi yöneticileri, takım liderleri ve vatandaş temsilcileriyle çevrim içi ortamda bir araya gelmiş. Ankara'dan çağrı merkezinin bulunduğu Van Erciş'e selamlarını ileten Bakan Selçuk, MEBİM'e Contact Center World Awards 2020 EMEA kapsamında kazandıkları 'Dünyanın en başarılı ikinci çağrı merkezi' ödülü nedeniyle tebriklerini iletmiş.

   
  (Bkz: milli eğitim bakanlığı)(Bkz: Çağrı merkezi)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.