1 2 3 4 5 6 7 8

Masterchef Esra

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. inanılmaz derecede hızlı ve eli lezzetli olan yarışmacı.

  kadın hiçbir şekilde yanıltmıyor, klasik yemekleri çok güzel yapıyor. geçen yarışmada çarşaf böreği yaptı ve açık ara kazanacağı belliydi.

   
 2. geçimini dışarıya sipariş olarak ev yemekleri yaparak sağladığını ve bu sene ocak ayında tv 8 deki seda sayanın yemekteyiz programına katılarak 10,000 liralık ödül kazandığını duyduğum, masterchef yarışmasında da son 16 ya kalan ve ev yemekleri konusunda özellikle hamur işi yemeklerde oldukça becerikli olan yarışmacı.

   
 3. Instagram sayfası bulunan ve farklı bir profil çizen kişi.

  Zaten kapalı bir kadın değil bana göre. Başına bone takınca tesettürlü bir kadın olmuyorsun. giyim şekli de zaten açık kadınlar gibi. O boneyi de çıkarsa, kimse yadırgamaz.

  O yarışmada önceki dönem yarışan güzide, tesettürlüydü.

   
 4. iki yemek yapınca havalara giren ve ona buna atar yapmaya başlayan itici gelen yarışmacı.

   
 5. iticilikte nirvana yapan, karşısındakini aşağılar gibi ters ters bakan, tabağı iyi olsun olmasın ismi yazılınca her zaman atar yapan yarışmacı. tez zamanda elenir umarım. şunlar dururken berk gibi adamı yediler ya daha ne diyeyim.

   
 6. yine her zaman olduğu gibi kendisine oy atıldıkça çıldıran ve nihayet dün akşam potaya giren yarışmacı.bu kadar mı itici olur bi insan.. umarım tez zamanda elenir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.