1 2 3 4 5 6 7 8

maskov87

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlüğe katmış olduğu güzel ve başarılı bilgiler ile büyük ilerleme kaydeden konu ve entry konusunda hakimiyeti olan başarılı bir sözlük yazarıdır.

  http://sozluk.memurlar.net/yazar/maskov87/

   
 2. galatasaraylılığıyla tanıdığımız, yakın bir zamana kadar iddaa paylaşımlarında desteğini eksik etmeyen arkadaşımız.-gülücük-

   
 3. keyifle izlediğim sözlük yazarlarından,ayrıcada o bir aslan.

  takımdaşım.

   
 4. şimdilik izlemek istediğim tanım yapma zamanı gelince isim hakkını gereğince iade edeceğim sözlük yazarımız.

  paylaşımları daim olur inşallah

   
 5. dolaptaki bira tarafından gıdıklandığını iddia eden yazar.

  akıbetini merakla takip ediyoruz.

   
  (Bkz: takip edilen yazarlar)
 6. sözlüğün eski ve daimi isimlerinden biridir. bir süre takılıp sözlüğü konu ve entry bombardımanına uğrattıktan sonra kaybolan isimler gibi olmak yerine çok yazmasa bile sürekli yazmayı tercih eder. yani 2-3 gün görmezseniz 4. gün burada olur, 1-2 hafta yoksa 3. hafta kesin tekrar yazdığını görürsünüz. sözlüğü de zamanı güzel geçirmek ve olumlu bir şekilde değerlendirmek amacıyla kullandığını düşünüyorum. sözlüğe sessizce giriş yapar kimse fark etmeden de çıkar ve öyle uzun uzun ifadelerine pek rastlayamazsınız, ne demek istiyorsa kısa kısa ama net bir bir biçimde anlatır.

  daha çok spor ve siyaset içerikli başlıklarda rastladığımız bir arkadaşımızdır. entrylerini okuduğum için kendisinin sol kanatta mücadele ettiğini düşünüyorum. herkesin bildiği gibi galatasaraylıdır ve her kırmızı-sarı-lacivert takım taraftarı gibi beşiktaş'a sempati ile baktığını ifade edecek olursa -şu ana kadar rastlamadığımız ama farazi olarak diyelim- bile aslında o da siyah-beyaz'a antipati ile bakar. sözlüğümüzün klasiği günün iddia kuponu başlığında uzun zamandır güncelleme yapmasa da çok maç tutturduğunu hatırlıyorum ancak beşiktaş'ın kendisini sık sık ters köşe yaptığını da belirtelim.

  sözlükte efsaneler arasında adını bence çoktan yazdırmıştır ama adına başlığın neden bu kadar geç açıldığını ve benim bunu neden bu kadar geç fark ettiğimi de düşünüyorum bulamıyorum. herhalde yukarıda ilk kısımda anlatttığım durumdan kaynaklanabilir.

   
 7. Nickinin çağrışımına kafa yorarken, Moskova'dan mı yoksa maslow' dan mı esinlenerek aldığına aklımın ermediği yazar.

   
  (Bkz: al capone)
 8. sözlükte entrylerin altına en çok "adam gibi adam" bakınızı veren yazar.

  gerçek hayatında da en çok kullandığı söz öbeği olmasından kuşkulanıyorum. (gülücük)

  şaka bir yana beğeniyle okuyoruz, kalemine sağlık.

   
 9. galatasarylı olmasının dışında bir kusurunu görmediğimiz değerli dost. iddaa da az maç paylaşmadık. bir de forumdaki başık konusuna sanırım en fazla yazan yazar.

   
 10. Sözlükte entrylerini es geçmeden okuduğum yazarlardandır.Bir nevi algıda seçicilik(gülümseme).

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.