1 2 3 4 5 6 7 8

maske takma zorunluluğunun getirilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. marketlere ve pazar yerlerine girişlerde bu geceden itibaren maskenin kullanılmasının zorunlu hale getirilmesi kararı.

   
 2. Maske takalım mı takmayalım mı diye bizi düşündüren sorunun cevabını veren haber. Bundan sonra market ve pazarlarda maske ile gezeceğiz.

   
  (Bkz: maske takalım mı takmayalım mı sorunsalı)
 3. hala bu yasağa uymayan insanlar var malesef

  ne kadar zor geliyor insanlara maske takmak, kendini düşünmüyorsan yanındakileri evdekileri düşün fikirsiz diyeceksin ama olmuyor işte

  insanların vurdumduymazlığından dolayı getirilen zorunluluktur

   
 4. öncelikle maskelerin kolay temin edilir olması gerekiyor ki, bu henüz sağlanmadı.olan var olmayan var.olmayan, temini mümkün olmayan maskeyi vatandaşlara, zorunlu takmasının zorunluluğu konusundaki emirler bir garabet.bir de tv.lerde bol bol izlediğimiz uzman doktorlarımızın; 'sağlıklı kişilerin' maske takmasına gerek olmadığını söylemeleri ise ayrı bir muamma...önce versinler maskeleri sonra takmayanları cezalandırmak hakkı doğsun...-üzgün yüz-

   
 5. Bir arkadasima 20 maske verdim. İnanilmaz sevindi. Meger bulunmuyormuş. Eee olmayinca ne yapacak millet. Çözümsüz zorunluluk.

   
 6. kapalı alanlarda ve bazı illerde zorunlu hale getirilmesi.

  yalnız kapalı alanlarda gelen müşterilere zorunlu ama nedense çalışanlar ya da mağaza sahipleri o kadar duyarlı değil. maske falan takmıyorlar, sadece bizler takıyoruz. böyle ilginç bir durumda var.

   
 7. Evden çıkarken "maskem yanımda mı" paniğini yaşatan zorunluluk.

  Alışıyor insan artan sıcaklara rağmen alışılıyor..

   
 8. çok güzel bir uygulama tebrik ederim

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.