1 2 3 4 5 6 7 8

led lambalar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. amacı aydınlatma olmayan lambalardır.

   
 2. tasarruflu ve aydınlatma özelliği daha çok olan lambalardır.

   
 3. şu sıralar salonların tavanına döşetilerek eve ayrı bir hava katılması moda haline gelen lamba türüdür. 3 arkadaşım varsa ikisi evinin salonunun tavanına led lamba döşetmiş.

   
 4. bir hafta önce aldığım led lamba bozuldu. kutusunu atmamıştım çünkü üzerinde bir sene içinde birebir değişim yazıyordu. bu iddiaya kanarak almıştım zaten. led lambayı aldığım yere götürdüm. fişini gösterdim, kutudaki birebir değişim yazısını gösterdim. adam değişimi kabul etmedi. bir de led lambalar zaten bir iki haftada veya ayda bozulurlar bilmiyor musun? dedi. adamın tipi biraz kayıktı, tartışmayı körüklesem çekmeceden çıkartacağı varsayılan tabancayla beş altı el ateş eder meder de oracıkta kanlar içinde hayata gözlerimi yumarım, haberlere konu olurum düşüncesinin korkusundan derhal dükkanı terk ettim. neyse öbür tarafta bir hesaplaşma daha çıktı bana.

   
 5. maaşlı çalışanların cebindeki parayı tekrar dan geri alabilmek adına icat edilmiş yeni bir lüks alışkanlığımız estetik ve işlevsellikten çok insanlara iyi pazarlanabilir olması onu bu noktaya getirmektedir.

   
 6. son zamanlarda her evde veya iş yerinde bulunan kolay aydınlatma aleti.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam