1 2 3 4 5 6 7 8

kara haber tez duyulur

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ölüm,felaket gibi kötü haberler ağızdan ağıza çabuk bir şekilde yayılır anlamındaki atasözü.

   
 2. barış mançonun can bedenden çıkmayınca şarkısında geçen söylem.

   
 3. an itibariyle yaşadığım durumdur...ulaş editörümle sude editörüm dört bir yanımdan sararak kara haberi duyurdular...bende beni özlediler diye göz yaşlarına gark olmuştum.(somurtkan surat)

   
 4. sabah 8 sularında yaşadığım durum. ondan sonra öykü editörüm özlemediniz diyor, özledik işte ve fazla üzülme diye öğle saatlerinde söyledik. sırf seni düşündüğümüz için, acımı tek başıma yaşadım. (gülücük)

   
 5. gördüğünüz gibi gerçekleri öğrendikçe daha da şoke olduğum durum.(şaşkın emoji)

  dört saat kadar acısını içinde yaşamışlar bak bak bak şu işleri biraz hafifletip üç dört gün daha acınızı içinizde tutaydınız ya.(kahkaha)iş yine başa düştü ne yapalım...

   
 6. #2ik4 entry sayesinde nerdeyse kahkaha atacaktım ve kendimi sıktım, maskeyi kaldırıp yüzümü kapatacaktım nerdeyse. o kadar yani. işteyken böyle yapma öykü editörüm, zor tutuyorum kendimi.

  canımcığım 4 gün içimizde tutmak istedik ama gözler her yeri kutu kutu görmeye başlayınca, pes edip, yanına sokuldum.

  kötü şeylerin kötü kazancı.

   
 7. neymiş efendim whatsapta ulaş ve sude'yi görünce ölü takliti yapacakmışsın.(kahkaha)biraz geç kaldım ama olsun olmadı arada koronayım falan der yandan yandan kaçarım.(gülerken gözlerinden yaş gelen sarı top kafa emojisi)yeri gelmişken şuraya gubaz editörüme teessüflerimi de sıkıştırayım...nerde efendim hepsini seç butonu hı nerde ne bulduysanız koymuşsunuz bi bu butonu mu çok gördünüz.(yamuk ağzılı tribal top kafa emojisi)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.