1 2 3 4 5 6 7 8

kaldırım taşının altına biriken su

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. "biz kırıkkaleliler yoldan yürüyoruz, o nedenle hayattan soğumuyoruz." diye açıklama yaparak içine müdahil olduğum konudur. aslında konu değil de laf gelimiş işte. reklamda denildiği gibi; sistem böyle...

   
 2. kaldırımda nasılsa üzerime su sıçramaz diye rahatça düşünerek yürürken altı boşlamış bir parke taşa basıp kendi üstümüze çamurlu suyu sıçratmamız ve bu durum üzerine dikkatsizliğimize öfkelenmemiz durumudur.

   
 3. Belediyenin yaptırdığı kalitesiz insaat imalatinin sonucu olarak yagmur ve kar sularinin altinda birikmesiyle insanin usrunu batiracak sekilde ve cevreye pis sularin sicramasini ortaya cikaran durum

   
 4. belediye tarafından gerekli bakımların yapılmaması nedeniyle, yağmurlu havalarda yürürken bir anda üzerinin kirlenmesi ya da yanındaki kişiye sıçramasıyla sonuçlanacak durum.

  yağmurlu havalarda genelde kaldırım taşlarına bakarak gitmeye çalışıyorum ki, bu durumla karşılaşmayım diye.

   
 5. üzerimize çamurlu su sıçrattıktan sonra belediye çalışanı veya belediyeye söylenmemize yol alacak olan talihsiz durum.

   
 6. ustaya ana avrat küfür edilip bolca kulağının çınlamasına neden olabilecek konudur..

  yanlış anlaşılmasın. şu an ikamet ettiğim il de maalesef çok rastladığım durum olmasına rağmen küfür veya hakaret tarzı bir söylemde bulunmadım tavsiye de etmem..

   
 7. Bu belediyelerin işlerini düzgün yapmama durumudur.her zaman o çatlak kaldırım taşına bastigimda üzerime damlayan su tanesi kadar sizi sevgi sevgi anıyorum bilginiz olsun.

   
 8. vatandaşına şaka yapmak isteyen belediyeler sayesinde oluşan su.

   
 9. kötü oğlu kötü sürprizdir. normal gibi gözüken kaldırım taşı bir bakarsın aniden kalkıverir ve paçanda bir miktar çamurlu su ile gezmek durumunda kalırsın. hayırlı işler bol güneşler.

   
 10. bubi tuzağıdır. basınca sevinçle fışkıran suyun paçalara sıvanması ile son bulur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.