1 2 3 4 5 6 7 8

izdivaç programları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. evin var mı, araban var mı, yatın katın yazlığın var mı? gibi uzayıp giden maddeci insan sorularının havada uçuştuğu bir garip birbirinin kopyası programlar bütünü. hayatı, hayatın anlamını, evliliğin temelinde nelerin olması gerektiğinden çok, sahte bir dünyanın konuşulduğu programlar.Taraflar maddi olarak bir yetersizlik görülürse ise elektrik kesilen program.

   
 2. toplumun mevcut kültürünü mahveden ve bir o kadarda tutulan tv yayınları

   
 3. acilen kaldırılmasını beklediğim hiçbir işe yaramadığını düşündüğüm program türü...

   
 4. Çoğunluğu cast tan seçilen kişilerden oluşan, insanların bol makyajla ekrana çıkarıldığı, göz boyamaya çalıştığı medya işi.

   
 5. Gencecik bayanlarin baylarin gelmesini hic anlamadigim bir program. Daha 20 yasinda evlenemiyorum diye programa katliyor. Hele bir dur.

  Ama 40-50 den sonra gelenler icin bence super bir sans. Cunku kendi ortaminda bir es bulabilecek olsaydin bu zamana kadar bulurdun, bulamadigin icin yeni insanlar tanimak ve hayat arkadasi bulabilmek icin bulunmaz firsat.

  Modern gorucu usulu gibi...

   
 6. hiç kimsenin seyrettiğini söyleyemediği ama reytinglere bakıldığında ülkenin büyük bir çoğunluğunun izlediği programlardır..

   
 7. Aile düzenini paramparça eden programlardır.

   
 8. ekseriyetle malesef iş güç sahibi olmadan evlenmek istiyorum deyip ekranlara cıkan ve bu insanların ekrandaki hal ve hareketlerinden aldıgı reatinge göre en revacta olan programın sunucusu ve ekibi tarafından ziyadesiyle her durumu reatinge devşirmeye calısan iğrenç şekilde icra edilen eğlencelik program türü..

   
 9. yalanların, üçkağıtların, sahtekarlıkların, ben bunu beğenmedim bana başkasını bulun gibi saçma sapan isteklerin, kibirli tavırların, kendini beğenmişliklerin, evin var mı, araban var mı, yatın katın yazlığın var mı? gibi uzayıp giden maddeci insan sorularının havada uçuştuğu bir garip birbirinin kopyası programlar bütünü. hayatı, hayatın anlamını, evliliğin temelinde nelerin olması gerektiğinden çok, sahte bir dünyanın konuşulduğu programlar.

   
 10. herkesin parası veya gayrimenkulü kadar talip bulduğu program

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam