Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

iphone 7

paylaş araştır

1. henüz piyasaya sürülmeyen ancak hakkında bazı bilgiler sızan telefon. iphone 6'dan çok da bir farkının olmayacağı ancak daha küçük ekran çerçevesi ve kablosuz şarj teknolojisi ile dikkat çekeceği belirtiliyor.

2. Apple'ın her yıl sonbahar aylarında çıkardığı ana şirket gruplarından biri olan telefondur. En son 6s plus'ın çıkması ile birlikte kullanıcıların aklına "daha ne olabilir ki" cümlesi gelmiyor değil. Fakat apple bununla yetinmeyecek gibi görünüyor. Iphone 7 ile ilgili çıkan ilk haberlerde kulaklık girişinin kaldırılacağı bunun yerine bluetooth kulaklık sistemine geçileceği, şarz girişinin ise kablosuz olup o bölmenin de kapatılacağı ve bunların hepsinin amacının iphone 7'de yüzde yüzlük bir su geçirmezlik sertifikası almak için olduğu anlaşılıyor.

evet;

"değişen tek şey her şey!"

(tebessüm)

3. bir türlü elimin alışamadığı ben alışana dek bir çok yeni modelinin çıktığı cep telefonu markası.

4. İphonenin her yil rakamı değişen telefonlarından biri.

Ne kadar çabuk tüketiyoruz teknolojiyi yıllar sonra büyük ihtimalle 3310lara geri döneceğiz en makulu onlardı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.