Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

iphone 6

paylaş araştır

1. Organik hali 129 gram iken Koruyucu kapak, ekran kaplaması, kılıf, koruyucu ne varsa takılıp takıştırılıp beş kilo olması sağlanan bir alet..

Pentagon böyle korunmuyor yeminle

2. üretim maliyeti 100 dolar olup 3000 tl bayıldığınız ve Amerikan ekonomisine destek çıktığınız malum telefon.

3. Günümüzdeki en pahalı telefon

4. Araba değerindeki telefon

5. İnternet bağlantısı olmadığında koskoca bir hiç olan,bunu güvenliğe dayandiran ama insanları harcamaya iten, sağlamlık hissi zayıf; kısıtlı ve makulün dışında fahiş bir fiyata satılan Çin'de üretilen bir Amerikan ürünü...

6. atalarının, sahibi tarafından verilen paranın hemen anlaşılmasını sağlayan bir tasarımını taşımadığı için, genelde efemine altın sarısı satın alınılan telefondur.

7. asla satın almayacağım telefondur.

8. özellikleri ve görüntüsünü sevmediğim, ve almayı hiç düşünmediğim cep telefonu markası.

9. bir süre sonra yenisi çıkacağı için fiyatı düşecek ve daha normal seviyelere geleceğini düşündüğüm bu yüzden şimdilik hiçbir girişimde bulunmadığım telefon. kim bilir belki bir gün benim de bir iphone um olur.

10. Teknoloji ve evlilik uzmanları tarafından yakında evlenirken altın ve eşyaların yanında evlenmek için şart koşulabilecek bir cihaz olması öngörülüyor.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.