1 2 3 4 5 6 7 8

Insana en iyi gelen şeyler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yorucu hayat insanı yıpratıyor.Dinlenmeye ihtiyacı oluyor insanin ...Sabah camın kenarına oturup ya da balkona oturup keyifle düşüncelere dalarak içilen bir sabah kahvesi ...Güzel bir havada ,bol oksijenli ormanlık bir alanda hafiften müzik dinleyerek yapılan bir yürüyüş,dünyanın meşgalelerinden bizi uzaklaştırıp başka diyarlara götüren güzel bir kitap okumak .. Gecenin sessizliğinde Allah'ın huzurunda edilen dualar...Maneviyatı yüksek bir camiye gidip ağlayıp rahatlayarak dua etmek,sabah ezanında cami açıp mis gibi havayı içine içip kuş cıvıltılarını dinlemek insana iyi gelen bazı şeylerden ...

   
 2. Yemyeşil ormanımsı bir alanda masmavi bir denize çoğu zaman göle karşı mini portatif sandalyem, elimde kitabım ile ara sıra yaptığım motivisyon.

   
 3. yağmur sonrası doğayı saran o nefis yeşillik ve toprağın kokusunu içine çekerken; bu harmoniye eşlik eden, ağaç yapraklarında veya yerde birikmiş yağmur sularıyla dans edercesine yıkanan, cıvıldaşan kuşların melodisini dinlemek.

   
 4. Dua dua dua...

   
 5. deniz

  tek geçerim

   
 6. sağlığın yerinde olması, toprakla uğraşmak çiçek- sebze yetiştirmek, doğa, yürüyüş, kitap, güzel bir müzik, maneviyata yönelmek, sevdiklerimle birlikte vakit geçirmek, düzenli bir uyku, endişesiz, huzurlu, mutlu ve kimseye muhtaç olmadan bir hayat.

   
 7. Lady Oscar

  En azında bana iyi geliyor sevdiceğim...

   
 8. En iyi diyemem belki ama beni şuan dik tutan sanırım "kahve"

   
 9. ağaç huşusuna bulanıp bir şeyler yazmak, boyamak, susarak kitaplar mırıldanmaktır.yere uzanıp gök seyretmektir.

   
 10. gülmek, mizah.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam