1 2 3 4 5 6 7 8

İçinden geleni söyle

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bu başlığı kendimizi bazen iyi bazen de kötü hissettiğimizde,herkesin özgürce bazen de saçmalayacak şekilde kimse kimseyi yargılamadan içinden geldiği gibi ne hissediyorsa,öfkesini neşesini işini aşkını anlatabilsin diye açıyorum,umarım tamamen olmasa da bir Güzin ablaya anlatır gibi duygularımızı buraya dökebiliriz.

   
 2. İlk ben yazayım,hatta bu alanı günlük gibi kullanmayı düşünüyorum,şu sıralar ülke olak da zor ve duygusal olarak da bitkin zamanlardan geçiyoruz.

  Bir de her birimizin günlük koşturması sorumlulukları da üzerine eklenince kendi adıma ruh halim pek de iç açıcı değil,neyse ki hayatınızda bazı insanlar vardır bunca zorluğun içinde size nefes olur,işte o insan bir sözüyle seni o hengâmeden alıp bir huzur köşesine çeker,iyi ki var dediğim insan hep var ol,şu an düşündüğüm şey içinde bulunduğum bazı durumların kısa sürede çözüme kavuşması,geçmisten kalan hak ettiğim ne varsa,yakın zamanda onları da alacağım düşüncesiyle her aldığım nefese şükrederek noktalıyorum.

   
 3. Aslinda o vitrindeki halleri de insanın kişiliğinde var olan bir karakter,demek ki istesek gayet iyi anlayışlı empati sahibi olabiliyoruz,bence vitrine biraz ağırlık vermek lazım,belki karakterler o vitrindeki güzel davranışlara döner diye düşünüyorum,içindeki iyiliği çıkarabilen onu hayata da taşır bence.

  Herkesin bir samimi yönü var da bunu maalesef menfaat tarafına çekerek samimiyeti bitiriyorlar,olsun du yine de herkes kendi gibi kendini bulabileceği insanlarda denk geliyo,benim hala umudum var:)

   
 4. Bugün çok hastayım ve hayatta sağlıktan önemli hiç birsey olmadığını,bir an önce iyileşmeyi diliyorum...

   
 5. son iki hafta yaşanan dramların bir kabus olduğunu ve uyandığımda hayatın normal bir şekilde devam ettiğini görmek istediğimi söylemek isterdim.

   
 6. 2015 den sonrası kabus gibi, darbe, pandemi, kuraklık, Türkiye'de olmasa da dünyanın geri kalanında olan felaketler, hortumlar, tsunamiler, savaşlar, mülteci göçleri, terör faliyetleri ve hammaddeden kaynaklanan savaşlar, su kıtlığı, nükleer ve radyoaktif denemeler falan gözönüne aldığımızda bir zamanlar filmlere bilgisayar konsol oyunlarına konu olan felaketler, toplumsal çöküş, kitlesel ölümler, dünyanın dümdüz biryer haline gelmesi falan gerçek olmakta ve süreç yavaş da olsa o yönde ilerlemekte gibi...

   
 7. içimi(zihnimi ve duygularımı) bu aralar en fazla meşgul eden şey cehalet yüzünden bu kadar can kaybetmişken hala en çok cahillerin sesinin çıkmasına duyduğum öfkedir.

   
 8. kalırsa yazık olur,

  hayata küsüverirsin,

  hüzünler seni bulur.

   
 9. Güzel şarkıyı hatırlatmış bize dermess,teşekkür ederiz,bugün mutluyum,daha iyi hissediyorum ve beklediğim bir konu ile ilgili güzel bir sonuç oldu,şimdi arkadaşlarla onu kutladık,bazı seyler sabrın sonunda mutlaka selamete eriyor,içimden işte geç de olsa adalet yerini buluyor,çok yol kat ettim,artık rüzgar benden yana,çok şükür dediğim bir gün oldu...mutluyum...

   
 10. Hayatta umudun olduğu sürece mucizeler hep var olacak,umudunu kaybetme,sabret ve emin ol sonu hep selamettir...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam