1 2 3 4 5 6 7 8

kafası masallarla ambale olmuş mü'min zavallılığı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çok acıklı bir zavallılık.

  öyle bir zavallılık ki, ateizmi bile kendileri tanımlama hakkına sahip olduklarını sanıyorlar.

  çoğunluğu müslüman sayılan güzel ülkemin genelini ifade ettiği için yazacaklarıma sözlükteki bir kaç cahili de dahil etmek durumunda kalmam onlara verdiğim önemden değil, tamamen hakka olan saygımdan. o nedenle açık konuşacağım:

  bunların (kafası masallarla ambale olmuş zavallı mü'minlerin) müslümanlığı bilmiyor oluşları yetmezmiş gibi, ateizmi biliyormuş gibi üfürmeleri de son derece sıradandır.

  ateistlerin dini konuları eleştirdikleri her ortama destursuz dalıp atayizler şöyle cahil, böyle zavallı kimseler diye kemçük ağızlarıyla yaygara yapmayı çok severler. ateistleri müslüman düşmanı ilan etmeye de bayılırlar. oysa düşman olunan cehalettir. bu cehaletin yönettiği zombileri uyandırmak için atesit olmak gerekmez. vicdanı olan herkesin görevidir bu. islam da cehalete kol kanat gerip sermayesini yine cahillikten aldığı için, "türk atayizlerinin" hedeflerindedir. olması da gerekir. paşam sanki evrensel değerlere çok saygılı, insanlıktan nasibini fazlasıyla almış da, gelip bir de ateistlere küfür ediyor aptesli ağzıyla. hoşt mübarek, hoşt!

  "içinde zerre iman varsa cennete gireceksiniz" sözü ile sadece müslümanların değil içinde zerre de olsa o'nun gönderdiği kitap ve peygamberlerine inanan kadere, şerre ve kıyamet gününe inanan kişilerin de bir gün cehennemden çıkacağı müjdelenir" diye kelime israf etmiş bir de. yavrum onun doğrusu başka.

  türkiye'de doğmuş, islam çamuruyla kirlenmiş, aklın rehberliğinde üzerindeki çamuru temizlemiş adama da "islam' a küfür ediyürler, gerçek atayizlik bu deel" diye saçmalamak da bu türk müslümanlarına mahsus. benim gırtlağımı sıkan, hayattan soğutan, insanlık onurumu ayaklar altına alan din islam değil mi ulan? tabi ki bu ülkede rayiç din neyse onu hedefe koyucam. budizm'i mi eleştireyim sana hödük? ben budizme sayarken sen de bana katılırsın utanmadan gerçi. öyle de akıl ve mantık ve hoşgörü dinindensin maşallah. budizmin allahı kötü, islam'ın allahı cici he mi? git kumda oyna...

  ateistleri "iki satır" bilmekle, "bir yerlerden araklamakla" itham etmeyi marifet sayarlar bir de. böyle yapmakla cücük beyinleri ile ateistleri aşağıladıklarını sanırlar. halbuki inanıp uğruna şehitlik dilendiği dinini ateyizler ondan daha iyi bilir. asıl yaraları budur da yediremediklerinden söyleyemezler. bu dini anlamayan mü'min, anlayan ateist olur çünkü. ama hakaret edip aşağılamak, fırsatını bulunca kelle kesip katletmek peygamberlerinin sünnetidir ne de olsa. peygamberi ne ki ümmeti ne olsun?

  "çok yabancı atayizlerle tartıştım" diye bir de lafa girmezlerse günaha girerler. he canım he deyip geçilmesi gerekir. aslansın kaplansın sen canım he... allahın korumaktan aciz olduğu dini senin gibi sefiller korur zaten.

  acilen yeni ateyizler ithal edecekmiş bir de haspam. niye? cevab veremediğinden mi?

  arap kıçı yalamaktan arap olmuş haberi yok. beynini iki tane çöl bedevisine, ne anlattığı belli olmayan masal kitaplarına kiraya vermiş hırbo, gelip burda ateistleri ahmaklıkla suçluyor. kuzum siz bu kadar cahil kalabilmek için ne kullanıyorsunuz kozmos aşkına?

  bir arabizm projesinin bir türk memleketinde bu kadar tutacağını görse o kurt ergenekon'dan çıkmazdı, kendini boğar bu sefilliği çekmezdi. oğuz han, ümmetinin islam dinini canhıraş savunduğunu görse intihar eder, savaşmazdı. ergenekon'a efsane/masal diyen türk evlatları, kuran'ı öpüp başlarına koyuyorlar. islam, akla koşulan şirktir demişti ünlü bir ateist. "vallaha" "billaha" doğru...

   
 2. Deist ve ateistlere sapık diyen diyanet baskanının oldugu bir ülkede bulunurluğu yüksek olan mümin tipi.

  Şimdi burda en büyük sapık kim, 9 yaşındaki kızı gerdeğe sokan kim, her gece baska kadınla alem yapan kim, gelinine, kuzenine göz koyan kim belgeleriyle yazsak yine biz kötü oluruz.

  O yüzden sevgili medczr , bence enerjine, emeğine ve zamanına yazık. Ayete ben uydurma diyorum, adam söZde inançlı ama bana sen uyduruyorsun bunu diyor. Neyi tartışıyoruz ki.

   
 3. ne kadar yerinde tespitler yaptığımın göstergesi olan yazıdır.

  her satırını okumakla birlikte yanıtlama gafletinde bulamadığım durum.

  çünkü;

  hala hakaret...

  hala edepsizlik...

  o leş kokan ağzını kapatır mısın ortalık çok pis koktu.

  sizlerle tartışmak üslubuma, mantığıma ve ahlakıma ters.

  o yüzden;

   
  (Bkz: hı hı deyip geçmek)
 4. Bir dine inansın veya inanmasın, deist-ateist dahil her türlü inancın felsefi temeli vardır. kimsenin kimseye hakaret etme, kendi inancını yüceltme ve provokasyon hakkı yoktur dediğim, trol başlıklardan birisidir.

   
 5. Başlığın ne kadar da doğru atıldığını bir kez daha ispatlayan bir adet entri bulunduran konu.

  İşte böyledir Arapçı mü?min davranışı. Kafa öyle ambale olmuştur ki yeni bir şey girmez. Girse de durmaz. Duran da işe yaramaz zaten.

  Sen Git kaza namazlarını kıl hafız. Süfli zaman harcama buralarda. Haydi namaza...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.