1 2 3 4 5 6 7 8

hitler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. psikopat bi abimiz bıyıklarıyla ünlüdür

   
 2. Avusturya asıllı faşist diktatör. Adolf Hitler.

   
 3. 1906-08'de haydarpaşa garı inşasında işçi olarak çalışmıştır. I. dünya savaşında Bavyera gönüllü ordusunda onbaşı olarak görev yapmıştır. güzel sanatlar okuluna girmek istemiş ancak kendi söylediği kadarıyla yahudi hocalar onu okula sokmamışlardır. viyana'da resim çizerek para kazanmaya çalışmıştır bir dönem. ancak sanat dünyasında yahudilerin ön plana çıkmaları ve piyasayı elinde bulundurmaları nedeniyle pek iş yapamamıştır. kendi deyimiyle yahudilere olan düşmanlığı da bu dönemde başlamıştır.

   
 4. hayat sahası politikasıyla kendilerine yeni yaşam alanları yaratmayı amaçlamış diktatördür. Polonya yahudileri elinden çok çekmiştir.

   
 5. 19.yy'ın psikopatı..ideal alman tanımını'1.80 boyunda sarı saçlı mavi gözlü' diye yaparak ironinin dibine vurmuş reiz..

   
 6. bir memurun oğludur ve Avusturyalıdır, tarihin yazdığı en büyük, en çok kan dökmüş, en tanınmış, Yahudi soykırımı ile nam salmış özel bir selamı da olan alman lider..

   
 7. katil hastalıklı psikopat Yahudi düşmanı insan dahi olamayacak inşa ettirdiği toplama kamplarında 6 milyondan fazla Yahudi,çingene,roman katletme emri vermiş canlı.tarihin kara tablosu.

   
 8. nietzsche den oldukça etkilenmiş alman asker ve politikacı.

   
 9. yahudiler ile sabun sanayisine katkılarıyla bilinen posbıyık devrimci

   
 10. Aklın az cesaretin fazla olduğu lider.Dünyanın en güçlü istihbarat ağına sahip olan yahudileri kullanmak yerine yakmayı tercih etmiştir.Hitleri Rus ve İngilizler değil yahudiler bitirmiştir aslında...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam