1 2 3 4 5 6 7 8

Hintli kadınlar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Dünya üzerindeki tüm altın varlığının yüzde 12 sine sahip olan hanımlar.

   
 2. bakımlı ve aşırı süslü kadınlar.

  elbiseleri ayrı bir renk ve gösterişte. sari dedikleri ve elbiselerinin üzerine sardıkları kumaşlar çok hoş ve ihtişamlı duruyor. mutlaka takı olmazsa olmazları. Hele ellerindeki kınalar çok güzel duruyor.

  özel bir kanalda banu alkan, bülent ersoy gibi sanatçılar hindistan'a gitmişti. yalnız hintliler bu kadınları görünce, kendi kadınlarına bir daha hayran kalmışlardır. türk kadınını kötü temsil ettiler. hele banu alkan yetti de arttı bile. kadın 90 60 90 fazla laf etmeyim.

   
  (Bkz: hindistan)
 3. kaşlarının ortasına boya sürmeleri ile tanınırlar.

   
 4. pek estetik bir şekilde bayılan kızlar.

  hatta daha güzelini söyleyeyim; hindistan'da başlık parasını kızlar veriyormuş..

   
 5. zerdaçal sayesinde ten renklerinin açıldığını düşünen, süslü kadınlar. dizilerinde sürekli yüzlerine zerdeçal sürüyorlar ve cilt renklerinin güzelleştiğini sürekli dile getiriyorlar bu sayede. geri dön zerdeçal sürmeseler bile çok güzel ve bakımlılar. her yaşta ayrı bir havaları var. yalnız ben dizilerinin yalancısıyım. ekonomik yaşam şartları ise türkiye'den çok farklı değil. zengini fazla zengin fakiri de daha fazla fakir.

   
  (Bkz: zerdeçal)
 6. dizilerden gördüğümüz kadarıyla fazlaca itaatkar aşırı süslü ve güzel kadınlar,1994 dünya güzeli aishwarya rai nin güzelliği hala akıllarda.alınlarının ortasındaki nokta üçüncü gözü temsil ediyor.

   
 7. Baharatlara düşkün kadınlar, bir de saçları çok güzel oluyor çoğunun, güzel kadınlar ya. (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam