1 2 3 4 5 6 7 8

halkın corona vaka sayılarına inanmaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sağlık bakanı fahrettin koca tarafından her gün açıklanan günlük corona virüs tablosundaki sayılara halkın büyük kısmının inanmaması, doğru olmadığını düşünmesi durumu.

  herkes çevresindeki vakaları,hastanelerdeki durumları az çok duyuyor ve ülke geneline vurduğunda çok daha fazla olması gerektiğini düşünüyor ama testlerin hangi şartlarda kimlere yapıldığını bilemiyoruz tabi.

   
 2. Haberlerde ki insan kalabalığını görünce insanın aklına şüphe düşmesi sonucu yaşanan durum.

   
 3. Kahramanmaraş'da 4 tane corona nedeniyle ölümün meydana geldiği gün Türkiye geneli 16 ölüm vakası açıklanmıştı. Bence bildirilen vaka sayılarına inanmamak için yeterli bir neden.

   
 4. tüik in açıkladığı enflasyon rakamları ile kafa kafaya yarışan durum. iki durum da aynı kaderi yaşıyor.Millet olarak ağzımızı sütten yaktığımız için yoğurdu üfleyerek yemek istiyoruz durum bundan ibaret.

   
 5. Ben iki hafta öncesine kadadr çok inanırdım ama şimdi inanmıyorum Mart-Nisan-Mayıs aylarında ççevremizde yakınımızda corona olan kişiler hemen yokken ülke geneli sayı dört bin beş bindi ee şimdi bakıyorum her tanıdığımızın evinde en az iki coronalı var ama ülke geneli sayı 900-1000 civaru bu insanı düşündürüyor.

   
 6. Ben iki hafta öncesine kadadr çok inanırdım ama şimdi inanmıyorum Mart-Nisan-Mayıs aylarında ççevremizde yakınımızda corona olan kişiler hemen yokken ülke geneli sayı dört bin beş bindi ee şimdi bakıyorum her tanıdığımızın evinde en az iki coronalı var ama ülke geneli sayı 900-1000 civaru bu insanı düşündürüyor.

   
 7. Hükumet her konuda olduğu gibi sağlıkta da Milletin haber alma hakkını engelliyor. Gerçek bilgiler açıklanmalı.

   
 8. halkın topluca bayrama, tatile, sahillere gidip bir arada olduktan sonra, illerdeki şehir hastaneleri dolduktan sonra her gün aynı sayıda kişinin ölmesinin inandırıcılığını kaybetmesi sonucunda oluşan yargıdır. aynı zamanda halkın fahrettin koca'ya da inanmamasını beraberinde getirir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.