1 2 3 4 5 6 7 8

google ın sorulan her soruya yanıt vermesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. google arama motorudur 10 kadar soru hariç her soruya bir yanıtı vardır dünyadaki tüm bilgiyi organize etme misyonu vardır denilecek konudur ama bazen sorduğumuz şeylere akla ziyan seçeneklerle yanıt verir arifin manchester'a attığı golü arayan insan kendini songül karlı'ya bakarken bulur,örneğin

   
 2. bilgili olmasından ileri gelen cevap hali. bir de hiç bilmeden her soruya cevap verenler var ki onlar asıl tehlikeli olanlar. gemicilikten, uzaya kadar ne sorarsanız sorun cevap verirler. özellikle ihtisas alanları siyasettir. türk milletinde siyaset hakkında soru sorulup da cevap alınamayacak hiç kimse yoktur. google kadar bilgi kaynağına sahip olsalar demek ki uçtuklarını bile iddia edecekler.

   
 3. ama gerçekten de öyleee,dediren konu.kim googleye şimdiye kadar birşey yazmış da google onu bulmamış?benim şahsen hiç olmadı.akla takılan herşeyi yazıp anında bilgiye ulaşmak internetin en güzel yanını göstermiş oluyor.

   
 4. Bilmediği şeylere nazikçe red cevabı verir. Hatta yol gösterir öneride bulunur.

   
 5. ata demirer ve demet akbağ ile oynadığı eyvah eyvah filmdeki bir sahne.

  ata demirer internetten google açar bir şeyi aramak ister. bunu mu demek istemiştiniz onumu demek istemiştin diye googleye kızıyordu. komik bir sahne idi.

   
 6. Şüphesiz o herşeyi bilendir.

   
  (Bkz: hz.google c.c.)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.