1 2 3 4 5 6 7 8

Gönüllü karantina şartlarına harfiyen riayet etmeliyiz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Cumhurbaşkanı erdoğan ın yaptığı açıklama:

  - Üretimin ve ihracatın devamı en önemli önceliğimiz. Gönüllü karantina şartlarına harfiyen riayet etmeliyiz! Yani evimizden çıkmayacağız.

  Çalışmak zorunda olanlar bunu nasıl yapacak. -Evde kal- deniliyorda buna şartları uyanlar için sorun yok ya diğerleriii !!

   
 2. Calismak zorunda kalindigi müddetçe evde kalmanin mumkun olmayarak elimizde olmadan riayet edemeyecegimiz durumdur zorunlu olarak.

   
 3. özel sektör çalışanları acaba patrona şöyle mi diyecek, patron ben gönüllü karantina ilan ettim kendime işe gelmiyorum sen maaşımı yatır ay başında

  karantinanın gönüllüsü mü olur dedirten açıklama

   
 4. Ülkeyi rezil eden akp genel başkanı açıklaması. Çalışıyor millet, sağlığını kaybetme pahasına, kelle koltukta, senden fayda olmadığı için. Gönüllü karantinaymış, faturaları da internetten ödüyorduk degil mi ?

   
 5. kamuda görev yapan kişiler için söylenme olasılığı yüksek olan açıklama.

  devlet kamuda çalışan personelini iyi şekilde koruma altına aldı ama özel sektör de çalışan insanlar için bu imkansız. gönüllü bir şekilde kimse kendini karantinaya alamaz. işveren geleceksin dediği anda iş biter. insanların ekmek kapısı kesildiği zaman bazen hayatın bile önemi kalmıyor. işsizlik ve çaresizlik sebebiyle intihar eden insanların sayısı da o kadar az değil.

  insanlar bir eline öldürücü virüsü bir eline de canlarını alıp, evlerine ekmek parası kazanmaya gidiyorlar. bazı kuruluşlar üç aylık ödeme ertelemesi yaptı. yalnız bu üç aylık süre geçtiği zaman ödeyecek para bulamayacak insanlar ne yapacak. bir de gecikme zammı alınacakmış, ne kadar güzel bir erteleme ama.

   
 6. İşçinin, sağlıkçının, emekçinin oyları ile seçilmiş başkomutanımızın altın değerindeki açıklaması. terör belasını bitirdi, ülkemizi sağlıkta avrupa'nın bir numarası yaptı. bize de kendisinin emirlerine uymak düşer. yalnız şu kamuda görev yapan, birtakım terör sempatizanlarını da sayın soylu görmeli artık, tek şikayetimiz bu.

   
 7. salgın belasından bir an önce kurtulmak için kesinlikle uymamız gereken ifadedir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.