1 2 3 4 5 6 7 8

GİTTİKŞE GENÇLEŞEN KADIN

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. şarap gibi diye nitelendirilen kadın.

   
 2. gittikçe gençleştirecek bir erkeğe sahip olan kadındır.

   
 3. otuz yaşından sonra hem duygusal hem de fiziksel anlamda kendini tamamen bulup zirveye çıktığı ve bu ruh hali ile de fazlasıyla motive olup her açıdan en yetkin hale gelişinin fiziği nde meydana getirdiği olumlu etkidir.

   
 4. Her gördüğünüzde belki bu sadece ikinci defa bile olsa geçen süre sanki geriye doğru işlemiş hissine kapıldığınız ve her görüşünüzde Hüsn-ü cemaline hayran kaldığınız kadınlardır. Nesilleri tükenmek üzere olduğu için çok ender rastlanan bir örneğinin tarafımca da koruma altına alınması teklif edilmektedir.

   
 5. yıllar geçtikçe güzelliğinden en ufak bir şey kaybetmeyen, genç erkeklerin dahi ilgisini çekmeyi başaran ve kendine baktıran kadındır.oynadığı her filmi sırf kendisi için izlettiren kadındır.

   
  (Bkz: monica bellucci)
 6. servetini estetiğe yatıran kadındır...

   
 7. omuzundaki yüklerden kurtulduktan sonra rahat bir nefes alan, yaşamanın tadına varan, yaşadığı yeni düzen kurma telaşı ve borçların kendisine güç verdiği, ayakları yere daha sağlam basan kadındır.

   
 8. Eşyanın tabiatına aykırı ve aslinda olmayan kadindir. Gittikçe genclesmek diye bir olgu yoktur sadece daha fazla plastik cerrahi vardir ama yaslandikca gençleşen değil güzelleşen derseniz, anlarım. Olabilir tabii.

   
 9. #13h1 entryme atfen bir tanesini yakinen tanıma şansı bulduğum çok ender kadınlardır.

  ayrıca:

   
  (Bkz: the age of adeline)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam