Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

football manager 2019

paylaş araştır

1. güncel kadro yamasını indirip şampiyonluklardan şampiyonluklara koştuğum oyun. -gülücük-

yalnız benim 8 milyon bonservis bütçem varken maaşallah galatasaray 15 e seriyi, 20 ye leminanın bonservisini aldı. ve ilk sene şampiyon oldular.

2. oyunda bile fenerin üzerine oynuyorlar diyorsun yani ice(gülücük)

2017 ye kadar hiç aksatmadığım serinin devamıdır

güzel oyundur, bazen delirtir sizi paranız pulunuz olmayınca futbolcularda gidiyor hemen, nomıssızlar

3. ama ikinci sezonun başında form tutturup şampiyonlar ligi ön elemelerinde baseli ve sporting lizbonu eleyerek gruplara kaldığımız oyun.

oyunda da maaşallah kura şansımız o kadar çoktu ki barcelona,dortmund ve napolinin olduğu gruba düştük.

galatasaray ise arsenal,zenit ve salzburgla eşleşti.

biz 6 puan toplayıp sonuncu olduk. galatasaray 11 puanla grupta ikinci olup gruptan çıktı. son 16 turunda real madride elendiler.

4. güncel kadro ile açtığım oyunun ikinci sezonunda hem lig hem de kupayı kazanarak fırtına gibi estiğim oyun.

bu arada 2 milyona zeki çelik, bedavaya patrick roberts alıp alper potuğu 4,6 milyona freyi 4,8 milyona sattık. galatasaray ise ikinci sezonda şampiyonlar ligi ön elemesi oynadı. 3.eleme turunda spartak moskovayı elediler ama play off turunda benficaya elendiler. biz de grup aşamasında geçen seneki galatasarayın kurasına çok benzer kura çektik. bu sefer gruptan çıkacağız inşallah. (Liverpool, salzburg, cske moskova)

5. 4,6 milyon ve 4,8 milyona şikeli satış yapmış ice man, ne farkın kaldı 1 milyon euroya satılan ertuğrul olayından hıı(gülücük)

ice man in fenerbahçeyi parlattığı oyundur

6. oyuncuları para ediyorken elimden çıkardığım oyundur.

tolga ciğerci ve tolgay arslanı hiç oynatmadığım için onlardan kazanamadık. mehmet ekiciyi son 6 ay oynattım ama sözleşmesi bitince durmadı ve boşa çıktı. boşa düşünce de galatasaraya gitti.

bu arada beşiktaş 2.sezon baya iyi kadro kurdu. (forvete seferovic ve benficadan castillo, orta sahaya lucas silva, kanat forvete choupo-moting) aldılar.

7. oyundaki 3.sezonda şampiyonlar liginde bitime 2 hafta kala gruptan çıkmayı garantilediğimiz, liverpool deplasmanında 81.dakikada deniz türüçün golüyle 2-1 öne geçmemize rağmen 3-2 kaybettiğimiz oyundur.

ligde bitime 10 hafta var. 6 puan farkla lideriz. şampiyonlar ligi son 16 turunda chelsea ile sahamızda 2-1 yenildik ve rövanş oynanacak.

birçok transfer yaptık. 18 m Euroya rafa yı aldık, 6 milyona jeseyi aldık ama elde patladı sayılır.

73 milyon transfer bütçesi verdi başkanım. 22-23 yaşındaki genç starlara yöneliyoruz. exequiel palacios, bernard mensah aldık..

8. bende 2020 FM si olan oyundur. İngiltere EFL League two yani ingiltere 4 liginden bir takım olan (sarı kırmızı rengi olsun diye) blackpool takımını aldım. 1 sene oynadık ligi 3 üncü bitirdik.2 sezonda liderim şuan. Galiba oyun sistemi "bu nasıl lider anlamadık" dediği olsa gerek para verip aldığım orjinal oyunum "application error" hatası veriyor ve devamında "Please accept our apologies for the inconvenience and visit our technical support at http://community.sigames.com for further assistance." diyor

bir hal çaresi/çözümü olan varsa özelime yazarsa bir çay ısmarlayabilirim.

9. Az önce bütün kuvvetimi toplayarak oyuna giriş yapmak için bilgisayarımı açtım. İlk önce ne var ne yok diye maillerime bi bakayım dedim. O işleri de hallettim, akabinde niyetim olan oyunu oynamak için oyunun simgesine tıkladım. Hiç ümitim yoktu açılacağından. Aaaa o da ne oyun açıldı. Çok sevindim valla. Bazı şeyler yüklemişler sanki oyun güncellenmiş mi ne, yoksa uzun süre açılmayınca beynim bana mı oyun oynadı anlamadım. üff boş ver dedim oyunu oynamaya devam ettim.

Demek ki;

"application error" hatası veriyor ve devamında "please accept our apologies for the inconvenience and visit our technical support at http://community.sigames.com for further assistance."

hatası verince 3 gün beklemek lazım mış...

niye bekliyorsam onu da anlamadım ama olsun beee..(gülücükler gülücükler)

Tanım: kral oyundur. Zaman kavramı diye bir şey yoktur.

10. harikalar yarattığım ve kendimin bile beklemediği başarılar elde ettiğim oyun.şampiyonlar ligi son 16 turu rövanşında (evdeki 2-1 lik yenilginin ardından) chelseayi fena sıkıştırdığım ve ilk yarıda oynadığımız harika futbolla 3-0 ı yakalayıp maçı 3-1 kazanarak çeyrek finale çıktığım oyun.

çeyrek finalde de bayern münihle eşleştik. ilk maçı sahamızda 2-1 kazandık (40.dakikada theo hernandez kırmızı gördü)

rövanşta ise ilk yarı direnmemize rağmen ikinci yarı lewandowskiyi durduramayarak 2-0 kaybederek elendik.

türkiye kupasında finale yükseldik. finalde başakşehirle oynayacağız. (çeyrek finalde beşiktaşı 2-3 ve 6-0 lık skorlarla eledik) ligde ise bitime sanıyorum 6 hafta var ve 6 puan farkla liderliğimiz devam ediyor. kadroyu oldukça genişlettik..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.