1 2 3 4 5 6 7 8

evinde şort giydiği için şikayet edilen kadın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ankara kızılayda oturan bir kadındır. evin yanındaki inşaat işçilerinin ve komşu apartmandaki dairelerin evini izleyerek şortla gezdiğini gördükleri kadını apartmanın yöneticisine şikayet etmişler.

   
 2. insanın kendi evinde bile rahat gezememesini açıklayan durumdur. internetteki yorumlar ise çok daha ilginç. perdelerini kapat diye bir de kızı suçluyorlar.

   
 3. Acaba sadece şort işimi dedirten durum.

   
 4. röntgenciler tarafından şikayet edildiğini anladığımız kadın.

  şikayet edenleri savunanlar da bir o kadar röntgenci sanırım, dayanışma var.

   
 5. evin içini görebildiğine göre ........

   
 6. soyulmuş domatestir.Domates kabuklu yenir diyen zihniyettedir

   
 7. bu şikayeti yapan insanların nasıl bir kafa yaşadığını çok ama çok merak ettiğim ilginç haber.

  insan evinde özgür olamayacaksa nerede özgür olacak. kadın zaten her yerde yasaklar içerisinde yaşıyor. böyle davransam ne derler, ne düşünürler, bunu giysem nasıl bir tepki alırım. sürekli soru işaretleriyle dolaşan ve gerçek anlamda yaşam kalitesi erkekler tarafından bir şekilde kısıtlanan kadının, bir de evinde kısıtlanması, sorgulanması ve bununla da yetinmeyip şikayet edilmesi gerçekten üzücü bir durum.

  hani diyorum ki, sizde kadının evine bakıyorsunuz ki, görüyorsunuz. öncelikle gözlerinize sahip olmasını bilin ve başkalarının evinde ne yaptığıyla fazla ilgilenmeyin. perdenizi kapatın, hayatınıza dönün.

  türkiye gündemi zaten çok saçma polemiklerle meşgul ediliyor, bir de bu konuyla bizleri meşgul etmeyin. uyarı mesajını yazdım ama bende yazdım. demek ki, benim kafamı da meşgul ettiniz, balon konunuzla.

   
 8. Evde giyime veya başka herhangi bir hususa kimse karışamaz, eleştiremez, haddine de değildir, bizi de ırgalamaz; ancak, bu zat neden perdesini kapatmamış, bu hususu çok merak ettim, dediğim ilginç konudur.

   
 9. Şortlu kız otobüste, şortlu kız evinde, şortlu kızın bakalım bir sondaki adresi neresi olacak?

  Algı oluşturma, ünlü olma hesabı. Tiyatro ne zamanmı sona erer? Akp ve Tayyip gidince.

   
 10. internette ciddi ciddi ama o kız da perdelerini kapatsın o zaman denerek kızın eleştirildiği onlarca yoruma denk geldiğimiz olay.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.