Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

euroleague 2016 final four

paylaş araştır

1. maç programı belli olan turnuvanın final organizasyonudur.

13 mayıs cuma saat 19.00 cska moskova - lokomotiv kuban

22.00 fenerbahçe - laburol kutxa

15 mayıs pazar saat 18.00 üçüncülük maçı

saat 21.00 final

2. gelecek hafta cuma günü başlayacak olan basketbolun avrupadaki en büyüğünü belirleyecek olan turnuva. iki rus ekibinin yanında bir ispanyol ve bir de türkiyeyitemsilen fenerbahce mücadele edecektir. dileyelim hakeden kazansın ama bu inşallah fenerbahce olsun.

3. an itibariyle açılış seromonisi ve basın toplantısı gerçekleştirilen organizasyondur. ödüller dağıtılırken bol bol cska yalakalığı yapıldı. en iyi defans, en skorer ve mvp ödüllerinin tamamı cska takımından oyunculara verildi.

ama basın toplantısında bile fenerbahçenin baskın olduğu görüldü. obra reyize tezahüratlar yapıldı.

4. Finali 15 mayista da saatini merak ettigim ve ogrenmek istediğim organizasyondur. Bilen buraya yaziversin de bir zahmet. Bir ara okuyup ona göre izlemeye gidecem. Gerçi evde digiturk spor paketi var da ama heyecandan oturamayip okey oyanayan kahve mudavimlerinin şaşkın ve alayci bakışları arasinda maçı ayakta fanatikce izleyen arkadaşla izlemek daha keyifli oluyor.

Bak dedim burda nişantaşı çocuğu gibi görünüp kahvede sin kaf laflar kullanirsan bu dayilarin şakası yok diye uyardim ama o yine de bildigini okumaya devam etti tabii.

5. final maçı pazar akşamı saat 21.00 de başlayacak olan ve fenerbahce - cska moskova takımları arasında oynanacak olan turnuvadır.

ağır basan takım cska tabi ama fenerbahce de zayıf değil. bugün kötü oynamasına rağmen kazanmasını bildi.iyi oynadığı zaman bu cska yı rusyada da yendiği zamanları hatırlıyoruz.Allah'ın yardımı ile inşallah kupayı kazanabiliriz.

6. sözlüğe geçişte karşıma çıkan başlık. yine futbol yıl 2016, öne çıksın bakalım ne olacak. (gülücük)

7. bir gs li olarak fenerbahçenin şampiyon olarak bitirmesini gönülden arzuladığım turnuva.

8. her ne kadar üstünden 3 yıl geçse de unutulmazlar arasında yer alan ve final maçını her izlediğimizde bizi oldukça üzen turnuva. kupayı son saniye basketiyle maçı uzatmaya götüren cska kazandı bu arada.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.