1 2 3 4 5 6 7 8

esra erol'da

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. esra erolun atv de sunduğu son programının adı. son khk ile bundan böyle yayınlanmayacaktır.

   
 2. kendini diğerlerinden farklı gören ama aldığı yüksek meblağdan başka bir fark bulunmayan bu yozlaşmanın ilk türünden bir program. ekranlar seni özlemeyecek esra.

   
 3. her gün belli saatlerde aynı kişilerin ekrana çıkarılarak tiyatro oynadığı ve sözde aşık olan çiftin bir küsüp bir barışarak olayı diziye çevirdiği saçma program.

   
 4. evlilik programlarının kaldırılmasıyla, yeni bir formatla karşımıza çıkan esra erol'un yeni programının adı.

  ne kadar yeni format desem de, eski formatından bir farkı yok. yine kadın erkek ilişkileri üzerine kurulu olan ve gerçek anlamda saçmalamanın tavan yaptığı program. en basitinden konunun biri caner ile berke'nin boşanma davası, ondan sonra kendi kuaförünün bir kadın tarafından kandırılması vs.

  ben ceyda ile mustafa'yı da getirir diye bekliyorum. bakalım daha kimleri getirecek, eski adamlarından. ha bir de ebru denen bir kız nişanlanmıştı ya, o da ayrılmış. ayrılma sebepleri falan tartışılıyor.

  esra olmadı, bunu başaramadın. daha önemli konulara gelelim, senin anlattıkların çok basit kalıyor, ömrün bu dönemle kısıtlı kalır. demedi deme.

   
 5. İnsanımızı oyalamak için yapılmış projelerden biri. Sorgulama yeteneğini körelterek aptallaştırmak için yapılmış bir program.

   
 6. toplumun psikolojik yapısını bozuyor gerekçesiyle kaldırılan evlendirme programından daha çok psikoloji bozucu program

   
 7. herşey var olan programdır. Açıkçası sevememiştim programı. halen daha yayınlanıyor mu onu da bilmiyorum sanırım yayından kaldırıldı. Ama abi böyle olmazdı. neyin var arabam evim katım ha o zaman olur. Yani kişiler kendilerini tanıtırken maddiyat hep. tamam maddiyatta olsun da evleneceksin başını belki de 40, 60 yıl aynı yastığa koyacağın kişinin karakteri de sence önemli değil mi.

  saçmalık

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.