1 2 3 4 5 6 7 8

ertem şener

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Malatyalı, spor sunucusu ve spikeri. Muğla üniversitesi, tarih bölümü mezunu. Bir çok şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarını anlatmış, bu maçlarda verdiği ilginç bilgiler ve yorumlarıyla gündem olmuş spor adamı. Şuanda beyaz tv'de beyaz futbol ve derin futbol programlarını sunan sunucu. Gelecek sezondan itibaren ttnet'in yayın haklarını aldığı avrupa maçlarında tekrar yorumlarıyla ve sunumuyla futbol severlerin karşısına çıkacak kişi. Evlendiği eşini bir galatasaray maçı için uçakta bulunduğu sırada görüp evlenme teklifi etmiş, fatih teriminde düğünlerine katılmış sunucu.

   
  (Bkz: beyaz futbol)
 2. futbol spikeri, sunucu olup maç sırasında söylediği sözlerle gündem olmuş sempatik kisidir. şu sözü hala kulaklarımda :

  ' heryerinden öpüyorum rüştü heryerinden.'

   
 3. Ahmet cakar'in ifade ettigi sekliyle kendisi "yilin sivacisi" olarak tanimlanir.

   
 4. beyaz TV'ye geçtikten sonra ne hikmetse hikmete eren, siyasi iktidarı sürekli öven, beyaz tv yayın koordinatörü osman Gökçek'in (melih Gökçek'in oğlu) her tvitini rt edip beni deli eden, Ahmet Çakar'ın deyimiyle tam sıvacı olan, çıkarcı spiker.

  oysa star tv'de maç anlatırken evra'nın 39 kardeşinden bahsederken sevmiştik onu.

  yazık etti kendine...

   
 5. Baş yalaka. Bilgi çöplüğü.

   
 6. ercan taner ve murat Kosova olmasaydı belki de en iyi futbol sunucusu diyeceğim, tarih bölümü mezunu, maç sunuculuğu esnasındaki sözleri klişeleşmiş ve halen hatırlarda olan kişi..

   
 7. son dönemdeki fenerbahce düşmanlığını bir kenara bırakıp geri vites yapan spor camiasından bazı isimler gibi "3 temmuz döneminde tek bir yayın yapmadığını,ispat edilirse mesleği bırakacağını" iddia eden televizyoncu.

   
 8. kendi muhabirinin riekerinke sorduğu soru için özür dilenecek bir şey olmadığını söyleyen sunucu kişisi.

   
 9. 41 yaşında olan ve erto diye çağrılan sıvacı.

   
 10. tırnaklarıyla başaran değil, dönemsel uygunlukla başaran spiker. ortam değişti mi uçar gider.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.