1 2 3 4 5 6 7 8

beyaz futbol

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ilk 45 dakikadan sonra fantastik konulara yer verilen talk show tadında program.

   
 2. ülkenin genel insan profilini gösteren eğlence, güldürü programı

   
 3. Futbol'dan ziyade eğlence programına dönmüş yayın. Sunuculuğunu ertem şener'in üstlendiği proğramda Rasim Ozan Kütahyalı, ahmet çakar, sinan engin ve abdulkerim durmaz'ın yorumlarıyla katıldığı program yakın zamanda fenomenler arasına girmeye aday.

   
 4. rasim ozan Kütahyalının hooooaaaaaydaaaaaaa diyerek ortalığı kızıştırdığı spor programı

   
 5. Televizyon yayınlarının ilk kuralı olan seslerin üst üste binmemesi kuralının kesinlikle uygulanmadığı program. Programdaki 5 kişi de aynı anda konuşabiliyor.

   
 6. cristiano ronaldo ile irina shayk'ın ayrılmasına "eller kadir kıymet bilmiyor anne" şarkısı ile klip yapan fantastik program.

   
 7. şu an özgecan aslan için özel yayın yapmakta olan normalde her yayında koparan ama bu akşam yutkunamama sebebimiz olan futbol programı.

   
 8. futboldan başka herşeyden bahsedildiği,izlenmesi kesinlikle zaman kaybı olacak olan koca koca adamların birbirlerine bağırıp çağırdıkları, gecenin geç vakitlerine kadar devam eden program.

   
 9. en kısa sürede ekranlardan kaldırılması ve yasaklanması gereken saçma ötesi sözde futbol programı.

   
 10. rtük tarafından 5 kez program durdurma cezası alan ve para cezası kesilen sözde futbol programı. temelli yasaklanmasını istiyoruz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam