1 2 3 4 5 6 7 8

entry silinmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bir nevi buharlaşmadır, çünkü nedeni, nasılı, niçini ve kim'i pek yoktur, sadece silinen, haber ve bilgi verme gereği dulmayan, sözlüğün ekmeğinin yazar, suyunun entry olduğunun farkına varılmayan durum..

   
 2. entrynin içeriğine göre uygulanan sistemdir.

  başıma gelen bir durumdur. entryim silindi. ve moderatör bilgilendirme mesajı atmıştı sağolsun. bu yüzden haber ve bilgi verme gereği duyulmayan kısmına katılmıyorum.

   
 3. kolay kolay uygulanmayan , silinecegi zaman mutlaka bilgi mesajı gönderilen sözlüğün kurallarına aykırı (soru şeklinde açılması gibi) durumlarda moderatör ve editlerin tasarruf yetkisine sahip olmasıdır. ve suistimal edilip kişisel duyguların karıştırıldıgına henüz şahit olunmamıştır.

   
 4. silinen bir çok entryim olmasına rağmen bana haber verilmemiştir, bir kez üyeliğimin silineceği söylenmişti, hoş ve bir o kadar da boş bir tehditti.

   
 5. Son yazılan entry lerden yola çıkarak kişiye göre uygulamalar olabileceğini ortaya koyan yahut bir iyi niyet geliştirmeyle "insani bir durumdur, silmiş ama haber vermeyi unutmuştur" sonucuna ulaşılma ihtimali olan konu.

   
 6. tamamen moderatörlerin yetkisinde olan durumdur.sitenin genel itibarına aykırı olan entry ya da konu başlıklarının silinmesi durumudur. benim de birkaç kez silindiğini düşündüğüm, düşündüğüm diyorum çünkü kendi entry mi göremediğim halde bilgi mesajı gönderilmeyen durumdur.

   
 7. iyi niyet göstermeyi akla getirmesi açısından faydali olan konudur. kişiye göre değil de belki uyuma, iyimserlige ve emeğe göre muamele yapılıyordur saptamasını yaptırması bakımından da hayirlara vesile olmuştur.

   
 8. anladığım kadarıyla kadınlara mesajla bildirilen erkeklere ise haber verilmeyen durumdur.

   
 9. entry silinmesi konusunu "emeğe göre muamele yapılmıştır" diye açıklayan yazarın "emek"in sözlük anlamına türk dil kurumundan dan bakması gereken konudur..

   
 10. sözlük kurallarına aykırı davranılmadığı sürece entry silinmediğini bildiğim, silindiyse uygun olmayan bir durum vardır ve moderatöründe bilgi mesajı düşmeyi unuttuğunu düşündüren konu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.